Happy City Golf Resort

22 Moo 10 Muangchoom Sub-district, Wiang Chai District, Chiang Rai, 57210 Thajsko
Happy City Golf Resort
Jamek: 29Yardů: 7036Par: 72/36Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2012Návrh hřiště: Daengchuang & Srisuphachaiya

Happy City Golf Resort je 29 jamkové mistrovské golfové hřiště v podhůří severního Thajska, které se nachází na malebném pohoří a údolí řek a bylo poprvé otevřeno v roce 2012. Jedná se o nejnovější golfové hřiště v Chiang Rai, které se stále snaží zdokonalovat a poskytovat vynikající služby. Navíc jde vůbec o první 29 jamkové golfové hřiště na světě! Happy City Golf Resort navrhovali ti nejlepší thajští profesionálové. Hřiště je udržované podle těch nejvyšších standardů. Golfové hřiště Happy City Golf Resort se dělí na tři devítky, kterými jsou: Mountain Breeze, Lakeside and River. V roce 2013 zde bylo vysazeno mnoho nových stromů, které vytváří více stínu, ale i překážek pro hru. Krásná příroda kolem a klidné prostředí je skvělé pro nezapomenutelný golfový zážitek na Chiang Rai.

Na trávník je zde použita tráva high-tech Bermuda, která je velice vhodná pro teplé a suché prostředí v zimních měsících a navíc zajišťuje dobrou rychlost. Unikátní jsou na tomto hřišti dvě náhradní údržbové jamky, které lze „přepnout“ a využívat je v případě údržby nějakých jamek na hřišti, tak aby nebyla ovlivněna hra a bylo stále ve hře 27 jamek. Většina jamek golfového hřiště Happy City Golf Resort má vyvýšená odpaliště a hrají se přes vodní překážky na greeny, někdy jde o opravdu náročné odpaly. Prvních 10 jamek, známých jako Lakeside Course, je docela těžkých, protože zde do hry přichází mnoho vodních a pískových překážek. Nejvíce úskalí je hlavně na levé straně hřiště. Druhá desítka Mountain Breeze má naopak největší překážky po pravé straně, je trochu otevřenější se širšími fairwayemi. Posledních 9 jamek River má tolik vodních překážek, že budete potřebovat pěknou zásobu míčků. Unikátní jsou i ananasové háje na hřišti nebo bunkr U, ve kterém rostou kaktusy.

Dvě nejzábavnější jamky jsou 7. a 16., kdy par 3 jamky 7 má obrovský green ve tvaru korejského poloostrova a par 3 jamky 16. je dlouhá 178 yardů a tvar greenu zobrazuje mapu Thajska. Happy City Golf Resort je vhodné pro všechny úrovně golfistů, pouze je nutné brát v úvahu vítr, který zde celoročně vane.

Pro návštěvníky je k dispozici mimo moderní a dobře vybavené klubovny s prostornými šatnami a výhledem na hřiště i driving range, fitness centrum, orientální lázně, sauna a plavecký bazén. Sportovní areál nabízí fotbalové hřiště, basketbalové hřiště a tenisové kurty. Happy City Golf Resort je velmi populární golfové hřiště na Chiang Rai pro golfisty z celého světa. Jakmile zde budete hrát, pak porozumíte proč.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
1 2101 2102404805760
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
3 8303 8302 8422 8422 5682 5682 3472 3472 2942 294
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Chiang Rai centru (pro hotely mimo centrum příplatek 1500,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.