Imperial Lakeview Golf Club

79 Moo 4, Tambol Sampraya, Cha Am, Petchaburi. Thajsko, 76120
Imperial Lakeview Golf Club
Jamek: 36Yardů: 6915Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1993Návrh hřiště: Roger Packard

Imperial Lake View Resort & Golf Club bylo první 36 jamkové golfové hřiště v oblasti Hua Hin – Cha-am, cca 35 min. od centra města. Pokud uvažujete o ideálním útěku do klidného a krásného prostředí nedaleko Bangkoku, pak je Imperial Lake View Resort & Golf Club to první, co vás napadne. Zde si užijete svou golfovou dovolenou v Thajsku na Cha-am naplno. Jde o světově proslulé golfové hřiště, které patří do prvních a nejlepších prvotřídních golfových hřišť v Thajsku.

Imperial Lake View Resort & Golf Club je oblíbené jak Thajci, tak návštěvníky této oblasti a nachází se kousek do vnitrozemí mezi ananasovými plantážemi, malými farmami s ovocem a orchidejemi, to vše na rozlehlém pozemku s výhledem na jezero a je dalším příkladem kvalitních golfových hřišť v oblasti Hua Hin. Pro mnoho golfistů to je nejmalebnější a nejpříjemnější golfové hřiště ve městě Hua Hin. Konstrukce tohoto mistrovského hřiště má smysl pro dobrodružství.

Imperial Lake View má k dispozici malé potoky a velké jezero, což dělí hřiště na dvě části A a B. Vysoké stromy, slepé odpaly na některé greeny, zvlněné fairwaye a několik „doglegs“ testují dovednosti hráčů s nízkým handicapem. Dlouhý par 3, 14. jamky je mimořádně složitý s tee boxem na malém ostrově a greenem na druhém ostrově 210 yd vzdáleném, to vše obklopené vodou. Existuje zde celá řada jednoduchých jamek, což samozřejmě vyvažuje testování golfových schopností i pro hráče s vyšším handicapem. Toto hřiště také nabízí test odvahy a odborných znalostí golfu.

Pouštní část hřiště C je unikátně navržena tak, aby se lišila v mnoha ohledech a aby bylo potřeba pečlivě připravit každý odpal. Těchto 9 jamek spolu s jamkami z části A a B poskytuje extrémní naplnění z golfové hry. Lake View ke konci roku 2006 otevřelo další část hřiště D. Toto hřiště se hraje na relativně otevřeném prostranství s několika stromy mezi jamkami.

Klubovna v výhledem na jezero je základnou a nabízí příjemné prostředí a dobré jídlo z místní kuchyně a má prostorné šatny. K dispozici je travnatý driving range pro všechny golfisty. Klubovna má také bazén s výhledem na golfové hřiště a lázně, kde jsou k dispozici thajské masáže a procedury, pro negolfisty je k dispozici i tenisový kurt a squash.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
2 400288720864192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
3 1102 2372 0211 8581 800
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Hua Hin (pro hotely v Cha Am a Pranburi příplatek 1000,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.