Laem Chabang International Country Club

106/8 Moo 4, Beung, Sriracha, Chonburi 20230, Thajsko
Laem Chabang International Country Club
Jamek: 27Yardů: 7065Par: 72/36Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1995Návrh hřiště: Jack Nicklaus

Při návštěvě Thajska byste si neměli nechat ujít golfové hřiště světového standardu Laem Chabang International Country Club. Toto skvělé hřiště navrhl a doporučuje slavný golfista Jack Nicklaus. Toto mistrovské hřiště je jedním z nejlepších v oblasti Pattaya a skutečně i nejlepším z celého Thajska (patří do top 3 golfových hřišť v Pattaya). Pokud chcete strávit dovolenou v Thajsku s golfem, pak Laem Chabang International Country Club je tím nejlepším místem. Hřiště je pouhých 30 min. jízdy od města Pattaya a 109 km od hlavního města Bangkok. Výrazná klubovna je vysoko nad devítkou Valley a nabízí nádherný výhled na několik jamek a okolní krajinu.

Na tomto svěžím a exotickém hřišti budete mít pocit, že jste tak blízko přírodě. Toto hřiště světové třídy nabízí 27 jamek na 700 akrech. Každá jamka se liší v závislosti na svém prostředí. Laem Chabang International Country Club nabízí 3 typy devíti jamkových hřišť, přičemž každé je něčím charakteristické. Mountain devítijamkové hřiště v délce 3446 yardů vede kolem krásného stylového horského kopce, zde musíte vytlačit míček přes kaňon vegetace, ale je tu více místa, než se na první pohled zdá. Lake devítijamkové hřiště v délce 3419 yardů, přes které teče potok. Devítka Valley je nejdelší o délce 3619 yardů, je obklopena malebnými horami. Tyto přírodní podmínky byly vytvořeny tak, aby hráči nabídly golfové hřiště s mnoha výzvami a náročnostmi, kde může vyzkoušet a prověřit své individuální schopnosti a dovednosti.

Výstavba tohoto hřiště je široce oceňována a považována za unikátní při využití terénu hor, jezer a říčních údolí. Příroda na hřišti je krásná stejně jako funkční. Kopce v okolní krajině byly použity pro velký efekt. Nejen, že na hřišti naleznete hodně bunkrů, pískových lapačů a vodních překážek, je zde i mnoho přírodních rizik v podobě exponovaných skalních útvarů, jezer, rybníků a potoků. Hřiště je prosté, ale i náročné. Jsou zde chytře tvarované jamky, vodní překážky a vysoké kokosové palmy. Každý strom či keř je popsán tabulí, aby v průběhu hry mohl hráč zažívat jedinečný rostlinný pocit. Velké a zvlněné greeny jsou většinou zvýšené a chráněné širokými bunkry.

Tyto odlišné hrací podmínky nabízejí golfistům různě náročná hřiště různého terénu. Laem Chabang International Country Club je krásně udržované hřiště s mnoha malebnými výhledy. Hra na Laem Chabang International Country Club zajistí harmonický a skvělý golfový zážitek v Thajsku. Pro negolfisty je k dispozici golfová škola, restaurace, sauna, bazén.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
2 4722 8803366721 440192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
6 2306 5574 9155 2424 5894 9154 2624 5894 1524 478
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu v Pattaya

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.