Lam Luk Ka Country Club Thailand

29 Moo 7, Lam Luk Ka Road, Tambon Lamsai, Amphoe Lam Lukka, Patumthani, 12150, Thajsko
Lam Luk Ka Country Club Thailand
Jamek: 36Yardů: 7012/6605Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1994Návrh hřiště: Roger Packard

Lam Luk Ka Country Club leží jen kousek od metropole Bangkok a jde o velmi relaxační 36 jamkové golfové hřiště. Nabízí 10.000 stromů, vodní cesty a bujnou přírodu, která je domovem pro více jak 100 druhů volně žijících ptáků a zvířat. K dispozici je hodně stínu oproti novým golfovým hřištím v Bangkoku. V tomto přirozeném, venkovském prostředí daleko od hluku a shonu města Bangkok jsou k dispozici 4 devítijamková hřiště A, B, C, D.

Hřiště se skládá ze dvou osmnáctek, a to z mistrovského východního hřiště (A + B), které klade důraz na řízení míče po dlouhé rovině, kdy druhá devítka je považována za tu nejlepší v celém Thajsku a celkově jde o jedno z nejnáročnějších rozložení hřiště v Thajsku a dále se skládá ze západního hřiště (C + D), které je poměrně krátké, ale zde přichází do hry voda na 15. jamce a je klíčovým faktorem k zabodování. Každá jamka nabízí několik možností i pro hráče s dlouhými odpaly. Hřiště je oblíbené turisty. Obě hřiště jsou perfektně udržována. Vodní překážky se objevují skoro u každé jamky u obou hřišť. Golfisty sem láká nejen skvělé uspořádání hřiště, ale i greeny, které jsou jedny z nejlepších v Bangkoku.

Dlouhý par 4 sedmé a osmé janky na východním kurzu jsou těmi lepšími pary v Bangkoku a obvykle se hrají do převažujícího větru. Zadní devítka je považována za nejlepší v Thajsku a končí dramatickou riskantní odměnou paru 5. Osmnáctá jamka má jednoduchý par 5 s velkorysým fairwayem. Lam Luk Ka Country Club zůstává jedním z nejnáročnějších rozložení v Thajsku. Kratší západní hřiště vyhovuje golfistům všech úrovní, ale i tak dost otestuje dovednosti hráče.

Po hře si můžete, odpočinout nebo si zaplavat s výhledem na 10. jamku, či si dopřát opravdové kulinářské speciality v restauraci ve velké klubovně s výhledem na 18. jamku. K dispozici je i driving range. Vaše dovolená v Thajsku s golfem bude pro vás splněným snem, jakmile vyzkoušíte Lam Luk Ka Country Club. Celkově je Lam Luk Ka Country Club vynikající golfové hřiště a jedno z lepších hodnot golfu v Bangkoku.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
1 7282 88033667296096
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
4 4835 7893 1684 4742 7314 0422 4003 7152 2373 552
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Bangkoku

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.