Mae Jo Golf Club & Resort

112 Moo 7 Ban Sriboonruang, Pahpai Sansia, Chiang Mai, 50210 Thajsko
Mae Jo Golf Club & Resort
Jamek: 18Yardů: 6657Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2004Návrh hřiště: Seni Thirawat

Mae Jo Golf Club & Resort je snadno dostupné golfové hřiště, které se nachází hned vedle Mae Jo univerzity (nejstarší zemědělská škola v Chiang Mai) a je pouhých 20 minut jízdy od města Chiang Mai. Golfové hřiště navrhl známý architekt pan Seni Thirawat. Mae Jo Golf Club je velmi populární hřiště mezi golfisty, kteří vyžadují vysokou kvalitu golfového hřiště. Mae Jo Golf Club & Resort je vhodné pro hráče jak s vysokým, tak nízkým hendikepem, protože bylo navrženo tak, aby vyhovovalo jak amatérům, tak i profesionálním golfistům. Na tomto 18 jamkovém golfovém hřišti v Thajsku o rozloze více jak 500 Rais si užijete nejzábavnější golfový zážitek během své golfové dovolené v Thajsku. Při hře splynete s nádherným okolím a budete si užívat přírodní terény.

Golfové hřiště Mae Jo Golf Club nabízí nádherný výhled na Doi Suthep a okolní hory. Na jeho ploše se rozprostírá tisíce ovocných stromů, jako jsou pomelo, mandarinky, liči aj., které poskytují nejen krásné scenérie, ale i příležitost ochutnávky. Úzké fairwaye jsou pokryty trávou Zoysia a je zde i mnoho ostrých doglegů, takže směr hry musí být pečlivě vybrán. Do hry vstupuje i několik vodních překážek a svažující se greeny, vše jen přidává k testu vašich golfových schopností. Několik zvýšených odpališť nabízí nádherný panoramatický výhled, ale i náročnější hru. Úžasný výhled je bezesporu ze 14. jamky. Velké greeny jsou jedny z těch nejnáročnějších v severním Thajsku. Hřiště bylo důkladně navrženo tak, aby maximálně vyrovnalo bezpečnou hru a rizika na hřišti. Každá jamka má jedinečný design a vyžaduje pokaždé jiný herní plán.

Moderní klubovna byla postavena ve stylu Lanna a nabízí skvělou restauraci s vynikající kuchyní, přátelský a školený personál a prostorné šatny. Jako doplňující služby jsou k dispozici masáže, spa, sauna, bazén, driving range, obchod aj. Chcete-li uniknout rušnému městskému životu a prožít nezapomenutelnou golfovou dovolenou v Thajsku, pak navštivte Mae Jo Golf Club & Resort.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
1 2002886721 440240
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
4 8103 4943 0582 7312 568
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu na Chiang Mai centrum (pro hotely mimo Chiang Mai a okolí příplatek 1500,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.