Majestic Creek Country Club

164 moo 4, Tubtai Hua Hin, Prachuabkirikhan, 77110 Thajsko
Majestic Creek Country Club
Jamek: 27Yardů: 7035Par: 72/36Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1995Návrh hřiště: Dr. Sukitti Klangvisai

V roce 1995 zkušený thajský architekt, Dr Sukitti Klangvisai, vytvořil skutečně skvostné golfové hřiště vetkané do potoků naproti ohromujícímu pozadí pohoří na hranicích s Barmou, nazývané Majestic Creek. Stavitelé hřiště byli opatrní, aby uchovali všechny přírodní překážky. Hřiště leží v podhůří v jedné z nejpopulárnějších golfových oblastí Thajska, v destinaci Hua Hin. Hřiště má 27 jamek rozmístěných v krásné krajině, pouhých 25 min. od královského města Hua Hin. V okolí je k vidění venkovský thajský život, výroba cukrové třtiny, ananasové plantáže a farmy. Majestic Creek má zachovanou přírodní okolní krajinu.

Nedávné rekonstrukce z roku 2012 a nové rozvržení greenů přeměnilo tohoto dlouho spícího golfového giganta na jedno z nejlepších renomovaných golfových hřišť. Jde pravděpodobně o nejlepší golfové hřiště v Hua Hin. Nové travnaté povrchy značky Zoysia na částech hřiště A a B zajistí maximální požitek z golfové hry. Nové cesty pro vozíky, 100 zbrusu nových buggies nebo skvěle vycvičené caddies, které znají hřiště, to vše pro hladký průběh vaší golfové hry. Část hřiště C má krásnou a úžasnou dispozici s dotekem hor, doprovázené Paranburi přehradou. Podpisová 5. jamka paru 3 s vodopádem je inspirací pro hru.

Majestic Creek Country Club je náročné hřiště, které bylo kdysi hodnoceno německým časopisem jako nejlepší golfové hřiště na Hua Hin. Tento názor sdílí i mnoho místních obyvatel, ale i turistů.

Dispozice hřiště poskytuje hráčům celou řadu různých výzev. Hráči s nízkým handicapem ocení zejména náročné tee odpaly, kde je zapojeno několik dlouhých jezer. Téměř všechny jamky mají vodní překážky (jezírka a potoky), stejně tak jako mají skvělé bunkry. Pro dobré skóre, jsou zapotřebí přesné rány a dobré nervy. Na druhovou stranu lemované palmy pomáhají při hře.

Pozoruhodnou jamkou je např. ta konečná na hřišti B, délky 588 yd par 5., která vyžaduje dlouhý a přesný odpal a nalezení ideální pozice na fairway. Chcete-li dokončit kolo, poslední úzký green se prudce svažuje zezadu dopředu. Konečná pozoruhodná jamka je 6. paru 4 na hřišti B., fairway je mírně svahovitý zleva doprava a umožňuje dokonalou pozici pro míček. Snažte se neobejít dogleg, nestojí to za to. Nalezení správné úrovně na tří stupňovém greenu nabízí velkou šanci na birdie.

Zrekonstruovaná klubovna v Majestic Creek nabízí celou řadu skvělého vybavení, velké šatny, dobře zásobený obchod a golfovou kavárnu. K dispozici je i driving range a výborná kulinářská restaurace.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
2 4002885761 152192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
3 1102 2372 0211 8581 800
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Hua Hin (pro hotely v Cha Am a Pranburi příplatek 1000,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.