Maung Kaew Golf Club

52 Moo 8 Bangna-Trad Rd. Km 7.7 Bangkaew Bangplee Samutprakarn, Rachathewa, Bang Phli District, Samut Prakan 10540, Thajsko
Muang Kaew Golf Course
Jamek: 18Yardů: 7015Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1992Návrh hřiště: Lee Schmidt and Brian Curley

Mistrovské golfové hřiště s 18 jamkami Muang Kaew Golf Course bylo v roce 2003 předesignováno Lee Schmidtem. Krásné jemné hřiště se zvýšenými greeny nabízí výborné podmínky pro golfovou hru spolu s profesionálními službami. Designer Lee Schmidt umí hřiště navrhnout tak, aby bylo vizuálně úžasné, ale zároveň aby splňovalo maximální golfový efekt a vyrovnávalo rizika o odměny při hře. Původní architekti maximálně využili přírodního prostředí a zeleně v okolí hřiště Muang Kaew Golf Course. Muang Kaew Golf Course je jedno z nejlépe udržovaných golfových hřišť v Thajsku a nabízí opravdu skvělou, ale náročnou hru v klidném prostředí. Hřiště je daleko od hluku a shonu města Bangkok, ale přitom je jen 20 min od něho. Muang Kaew Golf Course je jedním z nejpopulárnějších golfových hřišť v Bangkoku.

Fairwaye jsou velkorysé, aby měl golfista dost prostoru obejít náročné greeny a trochu si oddechl. Skutečnou výzvou je umístění mimo odpaliště. Hrací podmínky jsou vždy nejvyšší kvality, založené na společných standardech jak západních, tak thajských a v normě USGA. Greeny z nejnovější odrůdy trávy Tiff-Eagle jsou hladké a rychlé. Celé hřiště je protkáno rybníky a klikatou cestou dodávající hřišti příjemnou atmosféru.

Hřiště nabízí různorodé jamky, jako vzrušující 13. jamka par 5, kde hráč hraje slepý odpal a hraje přes zastrašující vodní překážku, dokonce i hráči s kratšími odpaly si mohou dopřát kousek doglegu a dostat se na green, ale bude potřeba i tak odpálit míč alespoň 15 yardů nad vodou.

K dispozici je moderní klubovna s barem a restaurací s výhledem na golfové hřiště, dále obchod, prostorné šatny, cvičné greeny, golfové vozíky, pronájem golfových potřeb, driving range, bazén, fitness centrum aj. Hrát golf na Muang Kaew Golf Course v Thajsku je vždy dobrá zkušenost a skvělý zážitek.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
2 3043 0723366721 440192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
5 2516 0103 9364 6943 4944 2623 1683 9313 0053 768
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Bangkoku

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 50% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.