Mission Hills Phuket Golf Resort & Spa

195 Moo 4 Pa khlok, Amphur Thalang, Phuket 83110 Thajsko
Mission Hills Phuket Golf Resort & Spa
Jamek: 18Yardů: 6806Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2004Návrh hřiště: Jack Nicklaus

Golfové hřiště Mission Hills Phuket Golf Resort & Spa je zasazeno mezi kaučukové plantáže a malebném pobřežní mangrovových lesů na severu ostrova Phuket, pouhých 10 min. od mezinárodního letiště. Toto 18 jamkové hřiště je populární volbou pro příležitostné hráče, ale i pro profesionály. Mission Hills Phuket Golf Resort & Spa je jediné hřiště na Phuketu přímo u pobřeží u moře a nabízí opravdu nádherný výhled do okolí a na Adamské moře skoro ze všech jamek. Toto mistrovské hřiště navrhl Jack Nicklaus. Služby a vybavení jsou na úrovni 5* kategorie, takže můžete očekávat jen to nejlepší.

Golfové hřiště vytváří pocit zábavy a vzrušení při testování přesnosti každého hráče a jeho golfových schopností. Poslední 18. jamka nabízí dva greeny, které umožní alternativní zavržení vaší golfové hry na Mission Hills Phuket Golf Resort & Spa. Naopak greeny pro jamky 2 a 5 jsou naopak kousek od sebe na jednom ostrově obklopeny vodními překážkami.

Mezi top jamky patří jamka 2 par 5, která vyžaduje dva dobře mířené odpaly pro třetí odpal přímo na green. Další jamkou je ta 4., která je první oceánovou jamkou s nádherným výhledem na moře. Green této jamky je na ostrůvku v moři mezi bílým pískem. Par 4 jamky 5 se hraje na ostrovní green. Podpisová jamka je č. 12. je nejdelší par 4 na hřišti a za potřebí jsou dva dlouhé rovné odpaly.

Mission Hills Phuket Golf Resort & Spa je golfové hřiště s velice rozumnými hracími podmínkami, kdy fairwaye greeny jsou vždy něčím zdokonaleny. Velké bunkry z bílého písku krásně kontrastují s modrými odstíny oceánu a živou zelenou trávou Bermuda na fairwayích a Paspalum Sea Isle 2000 trávou na greenech. Výhled na oceán má svou hodnotu, stejně jako počasí, které vstupuje do hry, a proto je kvůli mužském vánku v určitých časech během dne složitější hrát na některých jamkách. Golfové vozíky jsou povinné.

Výhodná poloha, luxusní vybavení, moderní klubovna, profesionální služby a mnoho dalšího, to vše dohromady nabízí mistrovské hřiště Mission Hills Phuket Golf Resort & Spa pro vaši golfovou hru na Phuketu. Golfisté, kteří si vyzkouší hru na tropickém hřišti Mission Hills Phuket Golf Resort & Spa si odnesou opravdu nezapomenutelný golfový zážitek. Pro začátečníky je k dispozici i vysoce kvalifikovaný PGA trenér. Po hře si můžete vychutnat speciality v místní restauraci nebo si dopřát thajské masáže či zacvičit ve fitness centru. K osvěžení je k dispozici bazén.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
3 456288672960288
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
6 8835 7895 4625 2425 136
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu na Phuketu

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 50% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.