Palm Hills Resort & Golf Club

1444 Petchkasem Rd., Cha-am, Petchburi 76120, Thajsko
Palm Hills Resort & Golf Club
Jamek: 18Yardů: 6892Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1992Návrh hřiště: Max Wexler

Palm Hills Golf Club & Residence nabízí golfové hřiště světové třídy a butikový životní styl a zařízení 80 m n. m. Slibuje nezapomenutelný golfový zážitek v přírodním prostředí, na který budete rádi vzpomínat celý život. To vše v prestižní čtvrti Hua Hin – Cha Am jen 8 min. od centra města. Palm Hills Golf Club se nachází uprostřed nedotčené přírody mezi nádhernými zelenými konci a jezery s panoramatickým výhledem na pohoří, což toto místo činí mimořádné a jediné svého druhu. Jednalo se o první mezinárodní hřiště v Hua Hin otevřené v roce 1992. V následujícím roce 1993 Palm Hills pořádalo zahajovací Thajské světové Pro Am turnaj a získalo hodně chvály od britské PGA.

Zatímco velkolepé hory, jezera a horizontální výhledy na moře jsou komplimentem a výjimečností Palm Hills Golf Club, tak i výstavba hřiště probíhala s citlivým ekologickým plánováním a rozvržení celého hřiště je uzpůsobeno tak dobře, že vyhovuje golfistům všech úrovní. Toto 18 jamkové mistrovské hřiště bylo navrženo sovětově uznávaným architektem Maxem Wexlerem. Golf v Palm Hills poskytuje jedinečný golfový zážitek na nádherně zvlněných fairwayích, které jdou nahoru a dolů, svěží zelená tráva a strategicky umístěné překážky jsou výzvou pro mnoho hráčů.

Palm Hills Golf Club je lemován stovkami palem a má spoustu svahů, proto bylo toto hřiště takto pojmenováno. Tisíce pestrobarevných keřů a stromů dodávají místu přírodní krásy. Zadní devítka, která se hraje nahoře na kopci, nabízí úžasný výhled na záliv Thajska a Hua Hin.

Palm Hills je jedno z lehčích golfových hřišť na Hua Hin. Bermudské fairwaye jsou velkorysé a dost široké, aby si toto hřiště oblíbili golfisté všech úrovní. Nicméně, strategicky umístěné bunkry a vodní překážky si velmi rychlými Tiff Eagle greeny zajistí, že dobré výsledky nejsou v žádném případě snadno dosažitelné. Ve skutečnosti mohou být některé greeny těmi nejrychlejšími z oblasti Hua Hin.

10. až 14. jamka jsou ty nejlepší na tomto golfovém hřišti a vyžadují přesné odpaly. Podpisová jamka je 11, jde o dlouhý par 3 do kopce proti mořskému vánku. 14. jamka 338 yd par 4, je sice krátká, ale je jednou z nejzajímavějších zkoušek na Palm Hills. Jde o levý dogleg s vodní překážkou, takže vybrat správnou hůl a odpal je vcelku až kritické.

Palm Hills Golf Club je jedním z těch lépe udržovaných hřišť v oblasti Hua Hin. Hojná krásná krajina po celém hřišti je požitek pro hru, navíc v určitém ročním období je hřiště zavaleno exotickou vůní květů z keřů a stromů, které lemují fairwaye.

K dispozici je základní klubovna se šatnami a restaurací. Negolfisté se mohou zabavit v bazénu, sauně, hraním tenisu, badmintonu nebo squashem. Zde si užijete dokonalý golfový zážitek po celý rok, celkově jde o nádherné hřiště se zkušeným a přátelským personálem.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
1 63228862496096
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
3 1102 2372 0211 8581 800
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Hua Hin (pro hotely v Cha Am a Pranburi příplatek 1000,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.