Phoenix Golf & Country Club

111 Moo 9, Sukhaphiban 2 Road, Huayyai, Banglamung Chonburi 20150, Thajsko
Phoenix Golf & Country Club
Jamek: 27Yardů: 6812/3261Par: 72/36Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1993Návrh hřiště: Dennis Griffiths

Phoenix Golf & Country Club se nachází na zvlněném zalesněném terénu v nádherné zeleni plné eukalyptů, bambusů, mangovníků a květin. Má prostornou klubovnu se střechou v barvách sluníčka. Toto hřiště je příjemným mezníkem pro místní i mezinárodní golfisty. Phoenix Golf & Country Club leží 25 min. jízdy od města Pattaya v oblasti Baan Umpur.

Toto překrásné 27 jamkové hřiště navrhl v roce 1993 Denis Griffiths, světově proslulý návrhář. Hřiště se rozkládá na ploše 160 hektarů. Celkem tři devítijamková hřiště – Ocean, Lake a Mountain se rozkládají na zvlněných fairwaye s krásnými výhledy na Thajský záliv, jsou často lemovaná řadou mladých a vysokých stromů, keřů, jezer, rybníků a samozřejmě bunkrů, jako výzva pro odhalení dovedností všech golfistů. Ohromující scenérie okolní krajiny plné lesů, mírně zvlněným terénem, greeny a fairway, které lemují exotické stromy a palmy i několik jezer, dělají ze hry na tomto hřišti opravdový zážitek. Fairwaye vyžadují opatrné rány, kdežto greeny jsou snadno čitelné, občas jen s malými nerovnostmi.

Mountain hřiště poskytuje golfistům překrásný výhled na proslulou krajinu, kterou lze krásně vidět hlavně z jamky 6 paru 4 fairway. Krásný pohled je i na nedalekou horu s velkým útesem, na kterém je laserem vyryt obraz Buddhy. Greeny jsou navrženy tak, aby podpořily příležitost ukázat hráči dovednosti při závěrečném švihu.

Lakes hřiště vyzývá hráče, aby provedli své golfové odpaly v linii, stejně tak, aby našli dobrou layup pozici na greenu pro poslední ránu na zaslouženém paru. Je zde mnoho krásných rybníků, jezírek a několik dobře umístěných stromů a bunkrů, pro ověření hráčových schopností.

Ocean hřiště je často velmi oblíbené u mnoha golfistů všech kategorií. Mnoho z fairways je lemováno vysokými stromy po obou stranách. Toto hřiště dostává v současné době významný upgrade s nižšími keři a přebytečné stromy byly odstraněny, aby se hráči mohli kochat krásou vzdálených hor na severu a oceánem na východě. Také se přidaly další bunkry, zatímco stávající bunkry byly předělány s půvabnými konturami. Ocean Course postupně stoupá v nadmořské výšce od jamek 4 až 6, kdy se při ohlédnutí jeví okolní krajina. Par 3 jamky 7 je jamka významná pro toto Ocean hřiště. Odpal z 9. jamky leží na nejvyšším bodě a nabízí tak až dramatický výhled a letmý pohled na záliv Thajska s klubovnou vlevo, čímž završí nezapomenutelný golfový den. První rána se tady hraje přímo dolů z kopce a druhá rána se hraje pak přímo proti oceánu. Green je dosažitelný třetí ranou pro všechny hráče a nabízí tím skvělou možnost skórovat do birdie.

Tato tří dimenzovaná hřiště testují hráče v každém švihu. Ve srovnání s většinou ostatních golfových hřišť v Pattaya nemá Phoenix Golf & Country Club tolik vodních překážek. Většina jich je na devítce Lake hřiště. Pozor ale na 8. jamku paru 4 dogleg kolem rybníku, která vyžaduje dvě přesné rány k dosažení par.

Phoenix je prvotřídní golfové hřiště a jedno z nejoblíbenějších a nejkrásnějších thajských golfových hřišť vůbec. Proto byste při Vašem thajském golfovém „turné“ neměli toto hřiště vynechat. Pro negolfisty jsou k dispozici masáže, restaurace, bazén, tenis, obchod.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
2 7843 1680000
* Ceny jsou uváděny v Kč

Caddy a cart v ceně green fee! Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
5 1945 5203 8784 2053 5523 8783 2213 5523 1103 442
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu v Pattaya

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.