Red Mountain Golf Club

119 Moo 4 Vichitsongkram Rd.,Kathu District, Phuket 83120, Thajsko
Red Mountain Golf Club
Jamek: 18Yardů: 6905Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2007Návrh hřiště: Johnathan Morrow

The Red Mountain Golf Club se rychle stalo jedním z asijských nejlepších hřišť již od svého otevření v roce 2007. Hřiště se točí přes drsnou krajinu starého cínového dolu. Hřiště nabízí vzrušující hru a ohromující rozmanitost přírody včetně husté džungle. The Red Mountain Golf Club je prvotřídní mimořádně udržované 18 jamkové golfové hřiště s profesionálními odpališti. Kvalita hřiště je pro golf na úrovni Championship. Hřiště je  vcelku náročné, je považováno za nejnáročnější na Phuketu, ale příjemné pro hráče dokonce všech úrovní. Mimořádná péče zde byla věnována odvodňovacímu systému, takže i v období lijáků je hřiště v top stavu a připraveno pro celoroční hru. Red Mountain Golf Club se nachází téměř přesně ve středu ostrova Phuket, což dělá toto hřiště jedním z nejvíce přístupných ze všech částí ostrova. V podstatě jste zde do 20 min. odkudkoliv.

Podpisovou jamkou je ta 9. s dramatickým parem 3. Každá jamka na hřišti The Red Mountain Golf Club představuje jinou výzvu s řadou možností a taktickým přístupem ke hře. Toto hřiště na každé jamce prověří vaše dovednosti. K dispozici jsou přírodní bunkry, tyčící se srázy, hluboké rokle, zaplavené rokle a přitom je vše hladce zapojené do hry a je výzvou i pro náročné a nejzkušenější hráče. Hřiště nabízí i dramatické změny v nadmořské výšce a nádherný panoramatický výhled na Phuket. Hřiště je umístěno nejvýše ze všech hřišť na Phuketu, a proto si neodolatelný výhled můžete užívat skoro z každé jamky. Skutečně úchvatné panorama na vás čeká na zadní straně 16. greenu. Krátký par 3 jamky 17. je dramaticky hluboký. Kvůli výškové změně jsou na hřišti nutností golfové vozíky. Na greenech byla použita nejnovější tráva Burmuda Hybrid (rychlá a hladká) a některé jsou malé a jiné mají divočejší obrysy. Fairwaye a odpaliště jsou pokryty trávou Seashore Paspalum, což je populární trávník, který se používá i na jiných mistrovských hřištích.

Okolí hřiště je obklopeno tropickými lesy. Na Hřišti The Red Mountain Golf Club vás uchvátí naprosto vše. Nejen, že je toto hřiště pastvou pro oči, ale toto hřiště bylo i chytře směřováno tak, aby využilo mnoha tvarů a změn v krajině. Hřiště má jedinečný charakter a na několik překážek během hry zde nikdy nezapomenete. Architekt pan Johnathan Morrow zde bezesporu odvedl skvělou práci a umožnil terénu, aby mluvil sám za sebe. Při hře tu na vás čeká celá řada nebezpečí: vítr, vody, svahy, bunkry apod.

Krásná, plně vybavená klubovna a její zařízení a služby odpovídají mezinárodním standardům 5* kategorie. Mnozí tvrdí, že The Red Mountain Golf Club je nejlepší golfové hřiště na Phuketu. K dispozici je i driving range. The Red Mountain Golf Club garantuje, že hráči budou uchváceni vzrušující rozmanitostí golfové hry a velkolepou přírodní scenérií. Tak na nic nečekejte a pojďte si vyzkoušet hru na jednom z nejlepších golfových hřišť Thajska!

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
4 8963846721 440288
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
8 6307 5367 2006 9896 874
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu na Phuketu

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.