Royal Hua Hin Golf Club

Hua Hin Prachuab Khiri Khan, Thajsko, 77110
Royal Hua Hin Golf Club
Jamek: 18Yardů: 6678Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1924Návrh hřiště: A. O. Robins

Royal Hua Hin Golf Course je nejstarší 18 ti jamkové mezinárodní golfové hřiště v Thajsku. Ve 2. desetiletí 20. století skotský železniční inženýr jménem O. A. Robins navrhl právě toto 1. golfové hřiště Thajska, které bylo otevřeno již v roce 1924 a leží méně jak jeden kilometr od centra města Hua Hin, cca 5 min. chůze a hned vedle vlakové stanice. Royal Hua Hin Golf Course nabízí lákavé odpaly v dobrodružném a přírodním prostředí džungle s krásným výhledem na záliv Thajska. Toto golfové hřiště musí navštívit každý, kdo se do Thajska vydá za golfem nebo navštíví oblast Hua Hin.

Hřiště nabízí stromy lemované fairwaye a různé vodní překážky. Royal Hua Hin Golf Course je postaven ve starším britském designu a přírodním terénu mezi nádhernými skalnatými kopci. Hlavní rekonstrukce hřiště proběhla v roce 1980 a přinesla hřišti zařazení na úroveň mezinárodních standardů, i přes své stáří. Starší lemované fairwaye jsou zde nyní v hojném množství.

Pokud jde o design golfového hřiště, nemyslete si, že návštěva nejstaršího mistrovského golfového hřiště v Thajsku bude prostě výlet do minulosti. Vaše hra zde bude zcela jistě otestována několika stromovými překážkami, pěknými doglegy a relativně malými, často zvýšenými greeny. Bunkry jsou poměrně skromné a hrací podmínky hřiště nemusí být tak šlechetné jako jsou na jiných hřištích v oblasti Hua Hin, ale Royal Hua Hin Golf Course má velmi příjemné a zábavné rysy pro golfovou hru. Dobré je důvěřovat dobře zaškoleným caddies, které umí poradit a hřiště dobře znají. Podpisovou jamkou je 14. par 3 a 3. par 5 odkud je možné vidět chrámy mezi stromy oddělené kopci. Zatímco na jedné straně hřiště je hra pod atraktivními stromy oddělenými skalnatými kopci, druhá strana hřiště nabízí občasné záblesky oceánu a mírně zvýšené části hřiště.

V deštivém období jsou zde hrací podmínky velmi blátivé, Greeny jsou běžně po celý rok v dobrém stavu. Občerstvovací kiosky jsou na hřišti u každé třetí jamky, což dělá hru pro golfisty velmi komfortní. K dispozici je i předělaná klubovna se šatnami a restaurací. Každý golfista by měl alespoň jednou vyzkoušet hru na historickém Royal Hua Hin Golf Course.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
2 7170000
* Ceny jsou uváděny v Kč

Caddy v ceně green fee. Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
3 1102 2372 0211 8581 800
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  •  green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Hua Hin (pro hotely v Cha Am a Pranburi příplatek 1000,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.