Santiburi Chiang Rai Country Club

12 Moo 3 Tumbol Wiang-Chai, Wiang-cha, District Chiang Rai 57210, Thajsko
Santiburi Chiang Rai Country Club
Jamek: 18Yardů: 6853Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1993Návrh hřiště: Robert Trent Jones Jr.

Santiburi Country Club je první a největší 18 jamkové hřiště, které navrhl jeden z nejlepších designérů světa, designér Robert Trent Jones Jr. Jedná se o jedno z nejlepších golfových hřišť světových designérů. Hřiště leží na severu Thajska a jde o krásný golfový zážitek po celý rok díky skvělé údržbě. Santiburi Country Club bylo v první řadě navrženo tak, aby využilo přírodní terén, vlnité kopce, písečné a travnaté překážky, stromy a obří vodní překážky. Hřiště se rozléhá na rozsáhlém poli s vynikajícím umístěním jamek a překážek. K prvnímu otevření došlo v roce 1993. Hřiště Santiburi Country Club leží daleko od shonu města Bangkok. Hřiště má úroveň světových standardů a je hratelné pro všechny úrovně golfistů.

Hřiště nabízí širokou škálu přírodních rizik, je obklopeno vzdálenými kopci a nachází se na nízkém kopci. Skvěle upravené golfové hřiště se vine ve stínu stromů přes křišťálová jezera a potoky. Svěží zelené podhůří dodává hřišti krásnou svěžest. Dobré fairwaye a greeny jsou dobře chráněné bunkry. Jamky 2, 3 a 4 se hrají vedle obrovského jezera. Většina greenů je velmi dobře chráněna bunkry a existuje zde i několik velmi dobrých dog-legů, zejména ten jamky 18. par 5. První devítka se hraje nahoru do svahu, zatímco ta druhá se hraje strmě dolů.

Klubovna je moc pěkná a plně funkční, dominuje na nejvyšším bodu celého prostoru. K dispozici je nadále restaurace, příjemný bar, luxusní šatny, obchod, sauna a jiné vymoženosti, které zajistí, že vaše golfová dovolená na Chiang Rai v Santiburi Country Club bude skvělý zážitek a že si zde golf maximálně užijete. Nesmíte si nechat ujít hru na nejlepším golfovém hřišti severního Thajska. Golfisté žijící v Thajsku vám řeknou, že Santiburi Country Club je jedno z jejich nejoblíbenějších golfových hřišť v Thajsku, a to je velký kompliment!

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
1 5841 968240576576192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
3 8304 3732 5823 3842 6213 1682 4963 0052 4002 947
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Chiang Rai centru (pro hotely mimo centrum příplatek 1500,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.