Santiburi Samui Country Club

12/12 Moo 1, Maenam Beach, Koh Samui, Surat Thani 84330, Thajsko
Santiburi Samui Country Club
Jamek: 18Yardů: 6824Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2003Návrh hřiště: E. Thiele & P. Namatra

Santiburi Samui Country Club je 18 jamkové golfové hřiště, které je známé jako jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Asii a je nezbytnou zastávkou pro PGA Asian Tour po mnoho let. Hřiště bylo zařazeno do TOP 5 golfových hřišť v Thajsku. Santiburi Samui Country Club leží v mírné horské krajině ve vnitrozemí ostrova Koh Samui, kde vane příjemný chladivý vítr a dříve se zde nacházely kokosové zahrady. Jde také o jediné 18 jamkové hřiště na překrásném ostrově Koh Samui, které se táhne podél kopců severního pobřeží a zapadá skvěle do bujného tropického prostředí a okolí.

Hřiště bylo navrženo tak, aby splňovalo mezinárodní normy. Santiburi Samui Country Club nabízí krásný panoramatický výhled na nedaleký ostrov Koh Phangan a na pláž Maenam Beach, který si mohou golfisté vychutnat téměř ze všech jamek a užívat si pohledy na krásnou pláž a oceán. Santiburi Samui golf se proslavilo, když se zde konal v roce 2006 Bangkok Airways Open. Toto hřiště doposud hostilo asijské turné v roce 2005, 2006, 2007, 2008 a The Queen Cup v letech 2009, 2010, 2011, 2012,2013 a 2014. Na tomto hřišti není vyžadován požadavek na min. HCP, proto si zde mohou hru užít i začátečníci.

Fairwaye jsou vytesané do tropických hor a někdy poskytují opravdu složité okamžiky pro hru s několika překážkami. Některé fairwaye jsou těžké kvůli poloze bunkrů, ale někdy jim pro obtížnost stačí i přirozený sklon, kdy jste někdy nuceni hrát míč do kopce. Přírodní překážky tvoří také kokosové palmy, potoky a vodopády. Greeny jsou velmi rychlé a jsou vyrobeny z trávy Tifeagle. Na odpališti a fairway je pak použita tráva Bermuda, která zajišťuje dobré podmínky pro celoroční golfovou hru. Pro hru je zde vyžadován o golfový vozík (cart), abyste se mohli dostat nahoru a dolů mezi strmými svahy.

Každá jamka na hřišti Santiburi Samui Country Club má svůj vlastní a jedinečný charakter plný výzev. Od strmého stoupání, členitý terén, les, útesy po různé další překážky je Santiburi Samui Country Club jedním z nejunikátnějších golfových hřišť v Thajsku.

Hřiště nabízí příjemnou moderní a luxusní klubovnu, komfortní šatny, dobře zásobený profesionální obchod a restauraci s krásnou terasou a posezením odkud se můžete těšit krásnou okolní krajinou. Santiburi Samui Country Club jednoduše nabízí nezapomenutelný golfový zážitek na jednom z nejkrásnějších golfových hřišť Thajska.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
5 376001 440192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Caddy a cart v ceně green fee! Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
7 1526 0585 7315 4055 299
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu na Koh Samui

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.