Sea Pine Golf Club

Phetkasem Rd. Nong Kae, Hua Hin, Prachuap Khiri Khan 77110, Thajsko
Sea Pine Golf Club
Jamek: 18Yardů: 7305Par: 72Driving range: NeOtevřeno: DenněRok otevření: 2010Návrh hřiště: Major General W. Phetbuasak

Sea Pines Golf Course (také známý jako Army Golf Club II) se nachází u Thajského zálivu v Suan Son Pradiphat (Sea Pine Tree Garden). Golfové hřiště v oblasti Hua Hin leží cca 20 min. od Hua Hin a pláže Suan Son Pradiphat Beach. Toto hřiště bylo kreativně zasazeno na rozlehlém pozemku, který byl původně v majetku královského lesního hospodářství, a poté byl tento majetek převeden pod Thajskou královskou armádu pod nadvládou Field Marshall Sarit Thanarat, který sloužil jako předseda thajské vlády během let 1957-1963. Většina území Sea Pines Golf Course je pokryta kapradím, borovicemi a je obohacena krásou oceánu a hor. Armáda původně využívala toto místo jako formu útočiště pro vojáky, veterány a jejich rodiny, až později, v roce 2010, byl pozemek využit pro golfové hřiště. Sea Pines Golf Course bylo rozvrženo a vyvinuto tak, aby zacílilo a vyzvalo ke hře golfisty všech úrovní. V závislosti na povětrnostních podmínkách lze na hřišti hrát od relativně jednoduchých jamek, až po ty velmi složité. Hřiště má 6 jamek, které leží na plážové části a leží směrem k horám a jsou děleny železnicí.

Dogleg par 5, 12. jamka je jednou z nejnáročnějších jamek, protože její konstrukce poskytuje ochranu v podobě bunkrů a vodní překážky po pravé straně. Kromě toho se malý bunkr nachází směrem ke středu fairwaye a vytváří dilema jak zahrát ránu, zda riskovat či hrát na jistotu. 16. jamka, par 5, dogleg vyžaduje odpal směrem dolů po úzké fairway, kde hrozí vodní překážka po obou stranách. Zde si golfisté při druhém odpalu užívají panoramatický výhled na oceán a hory. V dolních částech hřiště vane při hře příjemný mořský vánek, kdy poslední 3 jamky jsou na tomto hřišti ty nejlepší a patří i mezi ty nejlepší v celé Hua Hin oblasti.

Podpisovou jamkou je ta 17. par 3, která zahrnuje nádherný výhled na oceán v pozadí. Odpal je nesen nad vodou přes velké jezero s kompromisním širokým zvlněným greenem, který je dobře chráněn plážovými bunkry zpředu a zezadu, skoro každý odpal, jak dlouhý tak krátký, tady skončí v písku. Tuto jamku je možné hrát i tvrdě, to ale záleží na větru.

Moderní klubovna s výhledem na záliv Thajska slouží jako základ pro golfisty i jejich doprovod, který si může v místní restauraci dopřát skvělé thajské speciality. Sea Pines Golf Course je dobré hřiště za dobrou cenu, nicméně návštěvníci tohoto hřiště musejí vzít na vědomí, že armádní důstojníci a jejich hosté mají přednost, a proto tee times nemusejí být vždy k dostání dle přání či může docházet ke změně časů hry.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
2 688009600
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
3 1102 2372 0211 8581 800
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Hua Hin (pro hotely v Cha Am a Pranburi příplatek 1000,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.