Siam Country Club (Old, Plantation, Waterside)

50 Moo 9 T. Banglamung,, Pong, Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thajsko
Siam Country Club
Jamek: 18Yardů: 72Par: 7016Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1971Návrh hřiště: Izumi, Schmidt a Curley

Siam Country Club Pattaya nabízí tři hřiště: Old Course, Plantation Course a Waterside Course, všechna jsou vzdálena cca 25 min. jízdy od města Pattaya a navržené Izumi, Schmidt a Curley, IMG Golf Course Design. Pro negolfisty je k dispozici restaurace, sauna, masáže. Siam Country Club Pattaya Old Course byl prvním golfovým klubem v Thajsku, založený Dr. Thaworn Phornprapha a původně navržený I. Izumi již před 35 lety. Golfové hřiště bylo prvně otevřeno v roce 1971 a už hostilo 4x Thailand Open. V roce 2007 prošlo hřiště rekonstrukcí spolu s klubovnou a stalo se domovem pro LPGA v Thajsku. Události, jako LPGA svědčí o kvalitě golfového hřiště, klubovny a celkových služeb. Hřiště má moderní estetický vzhled, kde cítíte přírodu a užíváte si krásnou krajinu. Pobřeží Paspalum je vybrán pro travnatý fairway a Novotek na greeny. Rekonstrukce Siam Country Club Pattaya Old Course představuje závazek na novou úroveň a slíbil, že bude patřit mezi nejlepší golfová hřišťě v Asii a Tichomoří. I přes nový vzhled, Siam Country Club Pattaya Old Course, zůstává klasickou tradiční linií stromů s mnoha vzpomínkami na minulost. Klasika, krása a výzva, to je to, pro co je dnes v Thajsku Siam Country Club Pattaya Old Course známý. Hřiště je bezvadně udržované a stále ve výborném stavu pro hru po celý rok. Nachází se v nízkých kopcích jen pár kilometrů od Pattaya. Rostou zde různé stromy, keře a rostliny. Ovocné stromy dávají dojem, že jste v sadu. Hraje se tu kolem řady jezer a potoků, stromy často stojí v cestě, greeny jsou z větší části velké a skvěle udržované. Siam Country Club Pattaya Old Course je jedno z nejlepších hřišť v oblasti Pattaya.

Siam Country Club Pattaya Plantation bylo postaveno současně a ve stejné době, při průběhu rekonstrukce Siam Country Club Pattaya Old Course a bylo otevřeno v dubnu roku 2008. Návrhářem hřiště byl Lee Schmidt Schmidt a Curley. Toto 27 jamkové hřiště je jasně odlišné od Old Course. Fairways, bunkry a greeny jsou jednoznačně odlišné i od jiných golfových hřišť v Thajsku. Terén má vysoké kopce, hory, přírodní zátoky s nádherným panoramatickým výhledem na Pattaya. Silný vítr je jedním z přírodních charakterů, který je součástí golfové výzvy, ale v horkých dnech je vítr opravdu příjemný. Jméno „PLANTATION“ (v překladu plantáž) dostalo na počest historické cukrové třtině, tapioce a ananasovým plantážím a každá devítka je podle nich pojmenovaná. Hrají se zde turnaje jako Honda LPGA Thailand 2009. Siam Country Club Pattaya Plantation obdrželo ocenění za „nejzachovalejší golfové hřiště v Asii a Tichomoří“. Unikátní architektonická klubovna „Bird Wings“ je přímo na vrcholu kopce, je odtud výhled na golfové hřiště a jeho prostorný zvlněný terén je možné vidět z každého rohu klubovny. Jde-li o Old Course nebo Plantation, je rozdíl ve stylu hřiště a klubovně zřejmý, ale filozofie kvality a služeb je totožná. Siam Country Club Plantation Course je prostě úžasné golfové hřiště. Designér Lee Schmidt zde na ničem nešetřil.

V květnu 2014 Siam Country Club uvedl na trh nové golfové hřiště v Thajsku – Siam Country Club Pattaya Waterside. 18 jamkové hřiště, 7454 yardů se rozkládá na 200 akrech pozemku a má stejné mistrovské vlastnosti jako Old Course (18 jamek) a Plantation (27 jamek), které již patří do renomovaných golfových hřišť v Asii a Tichomoří. Hřiště bylo navrženo společností IMG Golf Course Design, jednou ze světově proslulých společností pro architekturu golfových hřišť a expertem na světový sport. Na vrcholu u vody je i klubovna se 180 stupňovým výhledem na krásnou krajinu s rybníky. Waterside Course se stará o životní prostředí, estetickou krásu, přátelskou hrou a vyzívá hráče k překonání 18 jamek. Golfisté zažijí tvorbu designu v harmonii s přírodou. Hřiště má mnoho vodních překážek. Design hřiště je strategický s několika jezírky a potoky během hry. Zadní odpaliště je tou nelepší výzvou, ale současně klasické odpaliště nabízí prožitek pro všechny hráče golfu. Spolehněte se na rady Caddy, kteří pomohou k nezapomenutelnému golfovému dni na tomto hřišti. Nejdůležitější je totiž pocit štěstí na konci celého dne po naplno prožité golfové hře.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
3 4564 0323847201 920288
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
7 0467 5945 7316 2785 4055 9525 0785 6264 9685 515
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu v Pattaya

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.