Springfield Royal Country Club

208, Moo 2, Sampraya, Cha – am, Phetchburi 76120, Thajsko
Springfield Royal Country Club
Jamek: 27Yardů: 7043Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1993Návrh hřiště: Jack Nicklaus

Springfield Royal Country Club patří k nejlepším golfovým hřištím v oblasti Hua Hin, která je vzdálená cca 30 minut od centra města a nedaleko Bangkoku. Hřiště svým designem splňuje požadavky mistrovského hřiště a hru si zde naplno užijí hráči všech úrovní. Springfield Royal Country Club nabízí plně vybavené zázemí a klubovnu, která svým vzhledem připomíná palác. Místní caddies a profesionální instruktoři patří k těm nejlepším, všichni jsou perfektně vyškolení. Každá devítka je jiná. Hru si vychutnáte jak na kopcovitém terénu, tak na rovném terénu mezi jezery, anebo v údolí. Hřiště plánuje v budoucnu rozšíření ještě o další devítku.

Springfield Royal Country Club představuje 27 krásně udržovaných jamek, které navrhl v roce 1993 designér Jack Nicklaus a opravdu vytvořil mistrovské dílo, neboť jde o prvotřídní golfové hřiště s nejvyššími mezinárodními standardy a patří do top 10 nejlepších golfových hřišť v Thajsku. Každá jamka má smysl pro estetiku, stejně tak jako ověření dovedností hráčů. Část hřiště A je kopcovitá a hornatá, část hřiště B je část s jezery a poslední část hřiště C se hraje v údolí. Hřiště poskytuje různé stupně obtížnosti v dramatické a svěží krajině. Připravte se na některé dlouhé odpaly, pokud máte dost odvahy a hrát ze zadních odpališť. Toto hřiště je tím nejlepším, na kterém budete během své golfové kariéry hrát. Springfield Royal Country Club si oblíbilo mnoho golfových nadšenců amatérů, ale i profesionálů.

Hřiště bylo navrženo tak, aby splňovalo vysoké nároky uznávané mistrovskými golfovými hřišti a zůstalo i přesto příjemnou výzvou pro všechny golfisty. Každá jamka má minimálně 5 odpališť. Vodní překážky se pravidelně zapojují do hry a každá jamka prezentuje vlastní individuální výzvu a charakter a pokaždé je zapotřebí přesnost. Strategické je i umístění písečných lapačů. Hra na tomto hřišti je vzrušující.

Doslova kouzelná hra se odehrává uprostřed příjemného okolí a v naprostém klidu. Zde se ocitnete v blažené harmonii, obklopeni majestátními horami, jehličnatými stromy, šumivými jezery na nekonečných akrech krásné trávy, kde se tato scenérie promítá tak daleko, kam jen oko dohlédne.

Začátek na 1. jamce par 4 389 yardů dlouhé vypadá docela jednoduše, ale naděje zde rychle zmizí kvůli dobře chráněnému greenu a jamka může být těžce hratelná a vyžaduje přesnost. Jak dokončujete kolo 18. podpisová jamka Springfield par 5 vyžaduje dokonalý poslední odpal na složitý green na ostrově. Na ostrov se dostanete na dvě delší rány. Pokud dobře odpálíte přes stromy a levým doglegem, green bude v dohledu pro druhou ránu, ale je to na delší odpal než to vypadá.

Springfield Royal Country Club nabízí golfistům k vidění více jak 100 druhů ptáků, včetně kachen, sov, kormoránů, vrabčáků, volavek, křepelek, jestřábů a dalších.

K dispozici je chipping a putting green, driving range, pro negolfisty pak luxusní klubovna s prvotřídně krásným interiérem z leštěného mramoru a žuly, což zobrazuje pocit bohatství velkých paláců. Má výtečnou restauraci, která je postavena na nejvyšším bodě hřiště, takže nabízí krásný výhled do okolí. K dispozici je pro osvěžení bazén vydlážděný tmavě modrými dlaždicemi. Ze shora, přes vyhřívanou jacuzzi, do něj vtéká vodopád. Dále můžete vyzkoušet golfovou školu, spa, tenis a masáže.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
2 4003557681 440288
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
3 3123 2163 1203 0242 928
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Hua Hin (pro hotely v Cha Am a Pranburi příplatek 1000,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.