Summit Green Valley Country Club

186 M.1 Chotana Rd.,Maesa,Maerim,Chiangmai 50180 Thajsko
Summit Green Valley Country Club
Jamek: 18Yardů: 7202Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1990Návrh hřiště: Denis Griffiths

Golfové hřiště Summit Green Valley Country Club v Chiang Mai bylo postaveno v roce 1990. Toto úchvatné hřiště navrhl pan Dennis Griffiths, který také navrhl golfové hřiště Thai Country Club v Bangkoku. Summit Green Valley Country Club je vždy obsazeno a jde o velmi oblíbené hřiště mezi místními obyvateli. Golfové hřiště v tradičním stylu je dobře udržované a nabízí spravedlivou a vyrovnanou hru. Poloha hřiště je v blízkosti Mae Rim a asi jen 30 minut jízdy od centra města Chiang Mai. Green Valley Country Club nabízí krásné prostředí a pestré přírodní terény. Stovky palem lemují golfové fairwaye a tvoří nejen příjemný stín, ale i překážky pro hru. Malebné výhledy na hory jsou v průběhu celé hry. Krásné okolí, svěžest a příroda dělají golfový zážitek opravdu příjemný. Summit Green Valley Country Club je vhodné pro golfisty všech úrovní, i když jde o dost tvrdé a náročné golfové hřiště.

I když se hřiště na první pohled nezdá těžké, hojnost a umístění pískových lapačů, několik rybníků a potoků ve hře může překvapit i zkušeného golfistu. Fairwaye jsou všeobecně dost široké, ale i tak musíte být opatrní díky mnoha rizikům umístěných na hřišti, které pak fairwaye zužují. Greeny jsou velké a rychlé. Četné překážky, změny nadmořské výšky a převládající vítr, dělá hru na Summit Green Valley Country Club tvrdou, ale je spravedlivou výzvou pro milovníky golfu.

Nejvíce památeční jamka je ta 9. par 4, dlouhá 416 yardů, odpal se musí nést nad vodou a fairway má pískové lapače vpravo i vlevo. Dokonce i druhá rána je nad vodou a hraje se na zvýšený ostrovní green obklopený velkými palmami.

Klubovna s šatnami poskytuje zákazníkům komplexní služby, zdvořilý a profesionální personál, obchod a dokonce i lázeňské služby. Na velké terase s výhledem na hřiště si můžete vychutnat speciality z místní restaurace. Summit Green Valley Country Club je dobrou volbou pro všechny golfisty v Chiang Mai.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
2 88028867296096
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
5 2463 9313 4943 1683 005
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu na Chiang Mai centrum (pro hotely mimo Chiang Mai a okolí příplatek 1500,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.