The Royal Gems Golf City

101/1 Moo 3, T.Rangsit, A.Thanyaburi, Pathumthani 12110, Thajsko
The Royal Gems Golf City
Jamek: 18Yardů: 6689Par: 71Driving range: AnoOtevřeno: Denně (mimo úterý)Rok otevření: 2011Návrh hřiště: Ron Garl

Golfisté si často přejí hrát na těch nejlepších golfových hřištích a jsou ochotni cestovat i daleko do světa za největšími a nejlepšími golfovými hřišti. Právě The Royal Gems Golf City je nejnovější a nejvíce vzrušující golfové hřiště v jihovýchodní Asii, jde o jedinou repliku několika různých hřišť s kombinací 9 nejlepších jamek na světě. Designéři byli pověřeni důležitou povinnosti, aby vytvořili prvotřídní golfové hřiště s obtížnějšími úrovněmi a aby nezklamali očekávání. Hřiště s 18 jamkami bylo otevřeno roku 2011 a navrhl ho architekt Ron Garl a rozléhá se na 560 akrech. Jakmile si vyzkoušíte hru na The Royal Gems Golf City budete hrát jamky, které jste ještě nikdy nehráli, ale i ty, na kterých jste si vždy přáli hrát. To, co jiným hřištím chybí, toto nabízí, protože je inspirováno láskou pro golfovou hru. Hřiště se dokonce stalo nejvyhledávanějším hřištěm pro thajské a mezinárodní golfisty.

Projektant Ron Garl odvedl opravdu skvělou práci. Přinesl inspirované jamky a dokonce potěšil i nejnovější golfisty, kteří nezažily hru na slavných jamkách. Navíc je golfové hřiště The Royal Gems Golf City pouhých 30 min. od hlavního města Bangkok. Potěšení ve hře zde najdou golfoví hráči všech úrovní.

Toto jedinečné hřiště kombinuje nejlepší vlastnosti a výzvy těch nejlepších hřišť po celém světě. První devítka tohoto hřiště je inspirována těmi nejlepšími jamkami z USA a Velké Británie a zadní devítka je zase plně inspirována Amen Corner a vzrušující 18. jamka zase Augusta National. Na první devítce budete hrát jamky, které vrátí vzpomínky na odpaly hrané na známém Church Pews bunkeru, 3 jamka z Oakmont, dlouhá jamka 6 par 5 z Bayhill, 17. jamka z TPC Sawgrass, 10. jamka na The Belfry a 17. jamka z ST. Andrews. Zadní devítka všechny vyzve ke strategii potřebné k dosažení finále. Jakmile budete hrát na proslulé jamce 12., pocítíte, jak zde chodil Hogan and Sarazan Bridges a na 16. jamce zase pocítíte vysoký odpal Tiger Woodse. Některé repliky jamek jsou dokonce ještě lepší než originál, dle kterého byla inspirace.

Hra 18 špičkových golfových jamek vás příjemně zaměstná a unaví, ale v doprovodu schopných caddies bude hra úžasná a navíc si můžete odpočinout v ekologicky šetrné klubovně, která je jednou z nejlepších v Thajsku. Luxusní golfový komplex nabízí to nejlepší vybavení a perfektní služby. Toto hřiště opravdu doporučujeme, ale hra zde není lehká, nenechte si ujít příležitost hry na tomto novém skvělém golfovém hřišti. The Royal Gems Golf City nabízí bezesporu vysněnou golfovou hru a je mezinárodně uznávané jako jedno z nejlepších golfových hřišť, ale co víc dodat, než to, abyste se přišli přesvědčit sami!

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
003367681 152288
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
7 65106 33606 16805 84205 6260
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu v Bangkoku

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.