Thajsko - Seabox Khaolak Hostel

26/66 Petch Kasem Road, T. KhuekKhak, Khao Lak (Phang Nga), 82190 Thajsko (Ukázat na mapě)
Seabox Khaolak Hostel
Internet/wi-fi Pláž Klimatizace Bar Restaurace Parkování Potápěni a šnorchlováni Vodni sporty
Viděli jste tento hotel někde levněji? Napište nám kde a my Vám zajistíme lepší cenu!

Zjistit cenu ubytování / nezávazná rezervace

Bylo vybráno období od do Počet nocí
Typ pokoje Max Počet pokojů Cena Rezervovat
  1

  Seabox Hostel je umístěný v nádherné oblasti pláže Khaolak, která je známá svou pohostiností. Návštěvníkům dopřává romantiku na pláži a poznání památek v městě Khao Lak (Phang Nga). Hostel leží 14 km od centra města a díky své výhodné poloze, zajišťuje snadný přístup k místům, která musíte během svého pobytu vidět. Seabox Hostel rovněž nabízí růžné vybavení pokojů i objektu, tak aby váš pobyt ve městě Khao Lak (Phang Nga) byl komfortní. Hostel má parkoviště, restauraci, bar, Wi-Fi na veřejných místech a pokojovou službu. Můžete si vybrat z 16 pokojů, z nichž každý kypí atmosférou celkového klidu a harmonie. Kromě toho vám spousta hotelových rekreačních nabídek zaručí množství aktivit během vašeho pobytu. Pokud hledáte komfortní a pohodlné ubytování ve městě Khao Lak (Phang Nga), domovem vám bude právě Seabox Hostel.

  Poloha:

  Hostel leží 14.7 km od centra města Khaolak. Hostel je vzdálen 80 km od mezinárodního letiště.

  Vybavení objektu:

  Pokojová služba, restaurace, bar, parkování, WiFi.

  Pláž:

  Seabox hostel se nachází přímo u poklidné pláže Khaolak. Pláž je čistá a klidná s průzračně čistou vodou.

  Pokoje:

  Hosté Seabox Hostel si mohou vybrat ze 16 pokojů, které jsou zařízený v tradičním thajském designu. Pokoje jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny televizí, ledničkou a každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Jde o pokoje typu L Box, M Box a Twin Box, všechny pokoje jsou dvoulůžkové s manželskou postelí nebo rozdělenými lůžky.

  Příjezd:

  od 13:00 hod.

  Odjezd:

  do 12:00 hod.

  Stravování:

  Snídaně jsou automaticky zahrnuty v ceně ubytování formou bufetu.

  Sportovní nabídka:

  Vodní sporty, turistika apod.

  Zábava:

  Během svého pobytu v Seabox Hostel si můžete dopřát velkého množství aktivit, jako jsou vodní sporty na přilehlé pláži. Okolí hostelu můžete prozkoumat za pomocí turistiky. Po náročném dni si můžete dopřát tradiční thajské masáže a Spa, které jsou k dispozici poblíž hostelu.

  Internet:

  Internetové připojení je k dispozici.

  Transfer z letiště:

  Na ostrov Khao Lak se můžete dostat hned několika způsoby. Vždy je ale nejlepší letět z Evropy do Bangkoku (letenky do Bangkoku). Letenky do Bangkoku naleznete v sekci „Letenky“. A odtud zvolit buď leteckou přepravu, která je nejlepší a nerychlejší, na Phuket, nebo na Krabi. Lety jsou několikrát denně. Dále je možné jet i autobusem do Phang-Nga, kam se dostanete i z Phuketu či Krabi. Autem pojedete z Bangkoku po silnice č. 4, kolem provincie Prachuap Khiri Khan, Chumphon, a Ranong, pak rovně do města Phang-Nga. Cesta trvá asi 12 hodin. Jet můžete i vlakem, ale neexistuje žádný přímý vlak do Phang-Nga. Státní železnice v Thajsku provozují denní vlakové spoje mezi Bangkokem a Surat Thani. Do Phang-Nga se dostanete tak, že vystoupíte na nádraží Surat Thani a pak pojedete dále autobusem cca další dvě hodiny.

  Parkovaní:

  Hostel disponuje vlastním parkovištěm, které je zdarma (rezervace není nutná).

  Platební karty:

  MC, VISA, JCB

  Nepřehlédněte

  Platební podmínky:

  Ceny uvedené v ceníku jsou ceny základní a platné, eventuálně může dojít i k jejich případnému snížení. To závisí na požadovaném termínu a obsazenosti resortu. Máte-li zájem o tento resort, vyplňte prosím nezavázanou rezervaci a my Vám zpět zašleme cenovou nabídku k potvrzení závazné rezervace.

  Poplatky za doplňkové služby dle nabídky hotelu se nezapočítávají do celkové ceny a je třeba je zaplatit zvlášť při pobytu.

  Platba:Seabox Hostel vyžaduje od klientů zálohu za ubytování předem ve výši 10% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny za ubytování je vyžadován min. 30 dní před odjezdem.

  Storno podmínky:

  Při zrušení rezervace méně jak 30 dní před příjezdem, bude klientovi účtován stornopoplatek 30% celkové ceny a při zrušení rezervace méně jak 15 dní před příjezdem, bude klientovi účtován stornopoplatek 100% celkové ceny (podmínky hotelu). Kromě výše uvedeného se ostatní storno podmínky řídí dle všeobecných obchodních podmínek Thai Tour cestovní agentura.