3 země – Thajsko – Myanmar – Laos

Chiang Rai
20060108_burma
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 9,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit francouzského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou balíčku

Tři země, které tvoří zlatý trojúhelník, jsou Thajsko, Laos a Myanmar. Každá z těchto tří zemí má svůj vlastní charakter, tradice a produkty. Tento výlet je navržena tak, abyste ochutnali od každé země stejně a měli tak jedinečnou šanci vkročit do tří světových nejtajemnějších a smyslových zemí za pouhý jeden den. Vše, co potřebujete, je váš pas a dobrodružného ducha. Ráno vás vyzvedneme ve vašem hotelu a pojdete do Mae Sai, hraničního města s Myanmaru. Kvůli imigračním formalitám se do Myanmaru vydáte přes most pěšky. Hned po pár krocích si všimnete dramatické změny v kultuře a životnímu stylu. Barmské pohraniční město Ta Chi Lek je dojemná směsice národů a tradic z celé Asie. Budete mít čas na prozkoumání trhu, plný místních řemesel, koření a specialit a také na centrum kde se prodává čínské zboží. Následovat bude krátký odpočinek u velké pagody na kopci s krásným výhledem na město a okolí. Navštívíte čtvrť, ve které žijí lidé Shan. Přes most se vrátíze zpět k Mae Sai. Následuje oběd formou balíčku na pěkném výletním místě a poté budete pokračovat do Chiang Saen. Chiang Saen bylo kdysi hlavního město království Lanna, bylo bohatě obdařené náboženskými stavbami. Následným vítězstvím nad barmskými silami v roce 1804 bylo město opuštěné po téměř osmdesát let a důležité místo pro konání bohoslužeb s hradbami tak zchátralo. Tyto trosky byly zachovány do současné podoby a některé z nich jsou stále uctívané. Zvláště důležitý je Wat Chedi Luang a samotné zdi. Při návštěvě trhu s jídlem budete nadšeni, je to lahoda pro oči, kde uvidíte skvělé místní potraviny a sladkosti. K dispozici jsou i drby, jak to má na trhu být. Trh má dokonce vzadu svou vlastní zříceninu. Následuje projížďka dlouhoocasou lodí po řece Mekong do Don Sao – Laos, což místním jazykem znamená „Island 20“ (ostrov 20). Projdete se po malém trhu s místními řemesly a Loským zbožím, jako je místní whisky z rýže (Lao khao) a známé laoské pivo. Poté následuje návrat do Thajska lodí a transfer do vašeho hotelu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.