Angthong Marine Národní Park na rychlo člunu & Kajak

Koh Samui
Angthong Marine Národní Park na rychlo člunu & Kajak
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet.

Objevte krásy mořského národního parku Angthong Marine National Park. Plavba kolem několika ze 42 nádherných ostrovů národního parku Angthong Marine National Park je nezapomenutelný zážitek. Vychutnáte si přírodní krásy této nedotčené oblasti a budete se kochat pohledem na nádherné útesy, hiffen lagunu, bílé písečné pláže a hustou neobyčejnou vegetaci této oblasti. Během tohoto výletu pojedete rychlostním člunem, vychutnáte si šnorchlování na Koh Wao, který se skládá ze tří ostrovů, které tvoří mělká a chráněná zátoka a kde se seznámíte s krásami bohatého podmořského světa. Budete obdivovat krásy smaragdově zeleného jezera Talay Nai a vylezete na 240 m vysoký kamenný kopec s neuvěřitelnou vyhlídkou na Koh Wua Talap (ostrov spící krávy). Lezení do strmého kopce pod tropickým sluncem vyžaduje vytrvalost a dobrou fyzickou kondici, odměnou však je panoramatický výhled na tuto úžasnou oblasti. Po obědě prozkoumáte úžasné útesy a neobydlené ostrůvky na kajaku, nebo můžete prostě jen relaxovat na pláži. Následuje cesta domů a do hotelu. Výlet je sdružený i s ostatními turisty.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-20 160 Kč-1-20
Skupinový výlet-2 381 Kč1 536 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.