Angthong Sightseeing & Snorkel Trip

Koh Samui
Angthong Sightseeing & Snorkel Trip
Odjezd: 7:30 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet, šnorchl a brýle jsou bezplatně zapůjčeny v průběhu výletu.

U hotelu vás vyzvedne společný transfer a odveze vás do přístavu Nathon, odkud vyrazíte lodí do mořského národního parku Angthong Marine National Park, kam se dostanete asi za 90 minut plavby. V tento den výletu navštívíte ostrov Mae Koh, kde můžete vylézt na kopec, abyste spatřili smaragdově zelenou lagunu obklopenou strmými útesy. Laguna je známá jako Talay Nai. Dále si budete užívat koupání a šnorchlování na ostrově Wua Talap, kde také můžete vystoupat na krásnou vyhlídku, která nabízí opravdu nádherný výhled na okolní ostrovy. Následuje thajský oběd, který se podává na palubě lodi, zatímco loď pluje mezi ostrovy. Na ostrov Koh Samui se vrátíte odpoledne a společný transfer vás zase odveze do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 299 Kč625 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.