Celodenní Eco dobrodružství (sloni, vodopády, šnorchlování)

Koh Samui
Celodenní Eco dobrodružství (sloni, vodopády, šnorchlování)
Odjezd: 9:00 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 8,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. Nezapomeňte plavky a vhodnou pevnější obuv, tento výlet se nedoporučuje těhotným ženám, dětem do 1 roku či tělesně postiženým.

Tento úžasný celodenní výlet zahájíte odjezdem od vašeho hotelu, kde vás vyzvedneme. Vydáte se do sloní vesnice, kde na vás čeká 30 min. projížďky na slonech (jízda na světově největším suchozemském živočichu). Po projížďce uvidíte úžasnou sloní show.Slony můžete nakrmit a pořídit si s nimi památeční fotografie.    Pokračujete v jeepu 4×4 a pojedete prozkoumat tropický venkov Thajska se zkušeným řidičem.Během výletu navštívíte kokosové plantáže a užijete si prohlídku ostrova Koh Samui. Zastavíte na různých vyhlídkách na ostrově, kde si můžete vychutnat panoramatický výhled na Koh Samui a okolní ostrovy. Bude následovat procházka v přírodě, která vede k 80 m vysokému vodopádu Namuang. Toto místo je ideální pro odpočinek a nasátí energie z tropického okolí. Dokonce se zde můžete vykoupat v jednom z přírodně vytvořených koupališť. Budete pokračovat do Buddha magické zahrady, kde uvidíte mimořádné sochy uprostřed nedotčené přírody v pralese. Pokračovat budete na šnorchlování na překrásném ostrově Koh Tan, kam vás dopraví dlouhoocasá loď. Zde můžete prozkoumat stovky nedotčených korálových útesů. Následuje lahodný thajský oběd formou bufetu, který se podává v restauraci na pláži. Všechny ingredience jsou denně čerstvé z trhu a dobře připraveny.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-6 600 Kč3 840 Kčdenně4
Skupinový výlet-1 920 Kč2 304 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.