Celodenní Samui Island Tour včetně Samui Aquarium a Tiger Zoo

Koh Samui
Celodenní Samui Island Tour včetně Samui Aquarium a Tiger Zoo
Odjezd: 8:30 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 8,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Tento celodenní výlet zahrnuje návštěvu chrámu Velkého Buddhy nebo Wat Phra Yai, dále zastávku u bizarních kamenů babičky a dědečka (Hin Ta a Hin Yai) v Lamai a uvidíte populární show opic při jejich práci. Další zastávky jsou po cestě na vyhlídkových bodech a u vodopádu NaMuang. Po obědě na pláži Thong Krut bude vaše cesta pokračovat do Samui Aquarium a Tiger Zoo, kde můžete sledovat nádhery tropického mořského života. Uvidíte žraloky, rejnoky, tropické ryby a nespočet dalších barevných druhů vodních živočichů, jako jsou i želvy apod. Bude následovat Tygří Zoo, kde shlédnete show s tygry a uvidíte přehlídku ptáků. Po krátké zastávce v hlavním městě Koh Samui v Nathon, kde můžete nakupovat, následuje návrat do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet5 345 Kč4 181 Kč2 926 Kčdenně1
Skupinový výlet-2 334 Kč1 753 KčÚt, Čt4
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.