Cheow Larn Lake Expedice

Khao Lak
Cheow Larn Lake Expedice
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Khao LakDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Pondělí, středa a pátekStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle. Vstupné do Národního parku není zahrnuto a bude se hradit na místě (v současné době je vstupně 400 THB za dospělou osobu / 200 THB za dítě do 12 let).

Národní park Khao Sok je součástí největší přírodní rezervace na jihu Thajska, pokrývající více než 4 400 km2 tropického deštného lesa. Jezero Cheow Lan Lake je jeho součástí. Většina prohlídek Khao Sok se zaměřuje výhradně na začátek národního parku, ale náš výlet vás zavede dále a hlouběji, právě k jezeru Cheow Lan Lake. Okolí jezera, poskytuje vzrušující výhled na hory, bizarní vápencové kamenné útvary a divokou džungli. Po scénické 70 minutové projížďce na dlohoocasé lodi se dostanete na místo, kde je výchozí bod pro trek v džungli. Po 40 min. dorazíte k malému jezeru, které přejedete na bambusovém voru. Poté následuje další krátká procházka, ke vstupu do korálové jeskyně Pakarang Cave. Vybaveni hlavovými baterkami se vydáte na prohlídku této jeskyně, kde uvidíte obří sloupy, stalagmity, stalaktity a vápencové rybníky s korálovými strukturami. Tradičním bambusovým vorem se navrátíte zpět k lodi. Následuje zastávka na oběd v plovoucí restauraci, kde si můžete užít i koupání v jezeře a lenošení. Odpoledne bude následovat návrat na Khao lak. Tento vzrušující a nezapomenutelný výlet vás naprosto nadchne.

 

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 718 Kč1 318 KčPo, St, Pá4
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.