Chiang Rai City Tour

Chiang Rai
Chiang Rai City Tour
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit francouzského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Výlet začíná návštěvou Wat Rongkun, také známý jako chrám White. Zatímco většina chrámů, které turisté navštěvují, sahá daleko do své historie mnoho staletí zpět, toto mimořádné uctívané místo bylo postaveno teprve nedávno. Umělec Chalermchai Kositpipat si tímto chrámem zrealizoval svůj sen, zrealizoval jeho návrh a zároveň dohlížel na výstavbu White chrámu. Chrám je zdoben mnoha náboženskými sochami. Dále budete pokračovat k Wat Phra Singh. Tento chrám byl postaven na konci 14. století za vlády krále Kahaphrom v Chiang Rai. Jedná se o sesterský chrám v Chiang Mai Wat Phra Singh. Původní stavby jsou postavené v typickém severním thajském stylu s dřevěnou konstrukcí a s nízkými, roztáhlými střechami. Pokračovat budete k malému, ale znamenitému Oub Kham Muzeu, kde si užijete prohlídku muzea a uvidíte tak sbírku umění Lanna z dob před 300 lety až doposud, kdy v provinciích severního Thajska, severozápadního Laosu, části severovýchodní Barmy a Yunnan Číny byly ovládány místní nezávislé královské dvory neoprávněným zásahem Siamu. Sbírka obsahuje předměty z oblastí, které patřily nebo jsou spojeny s královstvím Lanna. Mimo předmětů, které se používaly při rituálech, sbírka se pak skládá hlavně z předmětů používaných u královských dvorů včetně lakovaných výrobků, stříbrných šperků a oblečení. Nakonec si užijete 15 minut jízdy lodí na řece Kok, která vás zavede do jeskyně, kde sídlí několik krásných soch Buddhů. Zde výlet končí a následuje přeprava zpět do hotelu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.