Chiang Saen a Chiang Khong

Chiang Rai
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Odjezd: Dle domluvyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit francouzského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Výlet zahrnuje prohlídku dvou malých živých měst na břehu řeky Mekong. Uděláte si výlet lodí z Golden Triangle po proudu řeky do Chiang Saen. Zříceniny architektury Chiang Saen lze nalézt roztroušené po celém městě. Pokračovat budete minibusem podél řeky Mekong, kde navštívíte Ban Had Pai, Tai Lue / Lahu tkací vesnici. Pak se zastavíte na oběd v místní restauraci v Chiang Khong. Dále bude následovat návštěva Baan Kiew Karn, vesnice White Hmong, která se nachází na kopci. Poté se vrátíte do Golden Triangle na nádhernou horskou vyhlídku, kde výlet končí a následuje transfer zpět do hotelu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.