Cyklistický výlet po venkově kolem Bangkoku

Bangkok
Cyklistický výlet po venkově kolem Bangkoku
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd, nealkoholické nápoje, vodaInformace: Min. 2 osoby, před cestou je nutné vyplnit formulář kvůli případnému úrazu na kole, doporučujeme, abyste si sjednali své úrazové pojištění.

Tento jednodenní cyklistický výlet vás zavede ven z Bangkoku a zpět do starého Thajska. Vyzvednuti budete z vašeho hotelu, kdy jízda a výlet začne v Kamalulislam mešity, motlitební místo místní muslimské komunity. Pojedete podél kanálů a uvidíte harmonický životní styl thajských rodin, rybářské farmy, rýžové mlýny v pohybu, tradiční thajské dřevěné domy a tradiční obchod s medicínou. Navštívíte bizarní chrám Phurt Udom Pol, kde budete mít možnost navštívit buddhistické nebe a peklo při čekání na oběd. Následuje oběd, po kterém se vydáte v jízdě dalších 10 km do starého tržního města Nong Chock. Následuje nalodění s koly na loď a pokračovat budete plavbou po kanálu Saen Seab zpět do mešity. Tento výlet je příjemná 40km projížďka na kole krásnou Thajskou krajinou vhodná pro všechny, kdo jezdí rádi na kole. Uvidíte spoustu zajímavých míst díky průvodci, který zná velmi dobře místní oblasti, zvyky, kulturu a způsob místního života.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 684 Kč3 981 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.