Cyklistika na Yao Island

Phuket
Cyklistika na Yao Island
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Úterý a pátekStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd, zapůjčení horského kola, pitná voda, svačina, ovoce.Informace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou pohodlné oblečení na kolo, plavky, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle. Na kole se během tohoto výletu ujede vzdálenost cca 25-30 km po nízkých kopcích.

Ostrov Koh Yao Noi Island, který navštívíte během cyklistického výletu, se nachází v zálivu Phang Nga, a leží jen hodinu jízdy lodí od turistického ostrova Phuket, a přitom se zde budete cítit jako byste byly tisíce kilometrů daleko. Na tomto ostrově nejsou žádné noční hlasité bary, žádné hotely, je zde jen hrstka bungalovů s výhledem na krásné Adamské moře. Tradiční způsob života na ostrově Koh Yao Noi Island zůstal prakticky beze změny. Hlavní silnice se zde klikatí přes rýžová pole, rybářské komunity a osamocené pláže. Nejlepší způsob, jak poznat krásy tohoto místa je právě na kole. Ráno vás vyzvedneme v hotelu na Phuketu a převezeme na sever ostrova. Zde si vyslechnete bezpečnostní pokyny. Zde se pak projedete asi 6 km podél severovýchodní části ostrova Phuket, a to z Thala Beach do Bang Rong Pier, kde s koly na místním trajektu, který funguje kyvadlově, přeplujete na ostrov Yao Noi Island, a kde také začne vaše dobrodružství na kole v severozápadní části ostrova. Pojedete kolem rybářských vesnic a osamocené pláže. Během cesty, uděláte několik foto zastávek a váš průvodce vám poskytne zajímavé informace o životě místních obyvatel. Výzvou bude také výšlap na kopec, který za odměnu nabídne krásný výhled na okolní ostrovy. PO jednodušším thajském obědě budete mít volný čas na odpočinek na pláží a na koupání. Poté pojedete zpět k molu a zpět trajektem zase na Phuket, odkud vás převezeme zpět do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 381 Kč1 641 KčÚt, Pá2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.