Damnoen Saduak plovoucí trh & Řeka Kwai & Jízda na slonech

Hua Hin
Damnoen Saduak plovoucí trh & Řeka Kwai & Jízda na slonech
Odjezd: 6:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Hua HinDélka výletu: 11-12 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby

Jakmile vás ráno vyzvedneme z hotelu, pojedete asi 1 hod. 45 min. směrem na sever k nejznámějšímu plovoucímu trhu Damnoen Saduak. Tento nejzajímavější výlet vás přenese do venkovského prostředí na plovoucí trh Damnoen Saduak, který se nachází 100 km západně od Bangkoku. Provezete se dlouhoocasou lodí po přírodních kanálech a budete mít jedinečnou možnost vidět životní venkovský styl Thajců v této provincii. Poté se pokračuje na foto zastávku v Kanchanaburi u slavného mostu přes řeku Kwai. Odtud budete pokračovat k válečnému hřbitovu a místu posledního odpočinku asi 6000 spojenců P.O.W., kteří zemřeli během japonské okupace. Další zastávka je Jeath War Museum. Skvělý oběd se bude podávat vedle řeky Kwai. Po obědě navštívíte Sai Yok Elephant Camp, kde si užijete 30 min. projížďku na zádech slona v džungli, kterého za odměnu můžete nakrmit banány. Po projížďce následuje transfer zpět na Hua Hin do vašeho hotelu. Na tento úžasný výlet budete ještě dlouho vzpomínat.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 392 Kč4 392 Kčdenně2
Skupinový výlet-2 518 Kč1 886 KčSt2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.