Damnoen Saduak plovoucí trh & Rose Garden

Hua Hin
Damnoen Saduak plovoucí trh & Rose Garden
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Hua HinDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby

Jakmile vás ráno vyzvedneme z hotelu, pojedete asi 1 hod. 45 min. směrem na sever k nejznámějšímu plovoucímu trhu Damnoen Saduak. Tento nejzajímavější výlet vás přenese do venkovského prostředí na plovoucí trh Damnoen Saduak, který se nacházející 100 km západně od Bangkoku. Provezete se dlouhoocasou lodí po přírodních kanálech a budete mít jedinečnou možnost vidět životní venkovský styl Thajců v této provincii. Poté budete pokračovat k Nakorn Prathom, kde navštívíte největší pagodu v Thajsku Phra Pathom Chedi. Bude následovat chutný oběd v Sampran u řeky. Po obědě se zúčastníte Thai Village show, která vás seznámí s thajským životem. Uvidíte mnichy, tanečníky, thajský box, slony při své práci a dokonce i thajský svatební obřad. To vše v krásné Rose Garden. Nenechte si tento výlet ujít, díky němu poznáte opravdový thajský život.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 105 Kč4 105 Kčdenně2
Skupinový výlet-2 034 Kč1 635 KčPo2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.