Doi Inthanon

Chiang Mai
Doi Inthanon
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 9,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Doi Inthanon je nejvyšší hora Thajska a je ve výšce 2,565 metrů nad mořem. Komplexní horská pásma a mírné podnebí jsou charakteristické pro tuto oblast. Na vrcholu je vlhký a hustým lesem, který je zdrojem významných přítoků řeky Ping Mae, což je jedna z hlavních řek severního Thajska. Různé vody sestupují a tvoří krásné vodopády v celém parku. Park obývají kmeny Hmong a Karen. Návštěva národního parku Doi Inthanon je možná po celý rok. Nejlepší období pro prohlídku vodopádů je od května do listopadu. Nejlepší období pro sledování divokých květiny je od prosince do února. Nejlepší období pro ornitology je listopad až březen. Z vrcholu je krásný výhled, a to zejména v průběhu listopadu a prosince, předtím, než je období sucha a udělá se opar, který brání jasnému výhledu. Chrám na vrcholu skrývá ostatky krále Inthawidhayanon (přečtěte si zde anglický překlad na zadní straně mramorové desky). Pořizování fotografií jakékoliv části radarové stanice je zakázáno, ale jinak můžete volně fotografovat cokoliv. Odtud se zanedlouho po jednoduché stezce dostanete k vodopádům Vachirathan. Při zpáteční cestě se zastavíte v kmenové vesničce Chomthong, která je známá mezi thajskými budhisty kvůli jejímu chrámu Wat Phrathat Chomthong. Zde strávíte nějaký čas, kdy můžete obdivovat zlatou stupu a architekturu starobylou viharnu (hlavní budova se sochami Buddhy).

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.