Doi Mae Salong & Mae Sai

Chiang Rai
Doi Mae Salong & Mae Sai
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit francouzského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Během této expedice prozkoumáte hornaté oblasti Mae Salong (Santikhiri), které byly původně urovnány odpadlíkem KMT 93. regimentu, který uprchl do Myanmaru z Číny v roce 1949. Podél cesty, najdete několik vesnic obývaných kmeny Akha, Yao a Lisu Hill. Po obědě v místní restauraci, navštívíte jeskyně Fish a Monkey a poté budete pokračovat na nejsevernější bod Thajska na thajsko-barmské hranici, nazývaný Mae Sai. Užijete si procházku nádhernou krajinou, navštívíte zajímavý hraniční trh v Mae Sai a natrefíte na řezací továrnu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.