Doi Tung a Royal Project

Chiang Rai
Doi Tung a Royal Project
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 4,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Výlet začíná odjezdem do Doi Tung, jedná se o poutní místo pro thajské, shanské a čínské buddhisty. Jde také o jednu z obdělávaných půd pro pěstování opia. Cestou navštívíte vesnici Ahka. Kmen Akha je známý pro své výrazné pokrývky hlavy a patří mezi nejchudší etnické menšiny Thajska. Dále se zastavíte na Doi Tung Royal Villa a Doi Tung Development Project její královské výsosti princezny matky na svazích Doi Tung. Uděláte si příjemnou procházku přes krásně upravené květinové zahrady u vily, které jsou přístupné veřejnosti. Následně vás vyvezeme až na vrchol k návštěvě Wat Phra That Doi Tung, dvojčata chedí Lanna stylu, údajně postavené v roce 911 našeho letopočtu. Z opevněného okraje chrámu si můžete užít krásný letecký pohled na okolí. Zde výlet končí a následuje transfer zpět do hotelu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.