Dream World

Bangkok
Dream World
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 12 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: V ceně nejsou zahrnuty vstupy na jednotlivé atrakce!

Díky tomuto výletu do Dream World si užijte den plný zábavy! Jde o opravdový svět snů, kde zažijete adrenalin, pobavení a nezapomenutelné zážitky. Pokud vy, vaši přátelé či rodina milují zábavní parky, pak musíte navštívit Dream World (svět snů). Park je rozdělen na 3 oblasti: Fantasy Land, Dream Garden a Adventure Land, kde jsou horské dráhy, auta, loď Viking, strašidelný zámek a mnoho mnoho dalších. V Adventure Land na vás čeká mnoho překvapení. Fantasy Land zase nabízí zábavu pro menší, kde mohou děti vylézt po čahounch na obrovský dům, podívat se do hradu šípkové Růženky, podívat se do kočáru z dýně pro Popelku nebo spatřit rybník, u kterého se žába změní v prince. V parku si můžete vzít jednokolejku kolem Adventure Land nebo se povozit na vlnách u atrakce Super Splash, White Water Rapids v Grand Canyon, nebo vyzkoušet své řidičské dovednosti na motokárách. K vidění je o víkendech také pestrý průvod kreslených postaviček včetně denní přehlídky Hollywoodské akce a živočišných show. Zde si užijete nekonečně zábavy a srandy!

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet4 195 Kč2 323 Kč452 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.