Džungle Safari, Horké prameny & Crystal Pool

Krabi
Džungle Safari, Horké prameny & Crystal Pool
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát. Na sebe si vezměte pohodlné a lehké oblečení.

Asi hodinu jízdy od Ao Nang leží tropický deštný prales a nížina Kao Prak Národního parku Bang. Zde se vydáte na krásnou procházku přes svěží a voňavou džungli k přírodnímu bazénu Emerald, kde si zaplavete v křišťálově čisté a tyrkysové minerální vodě, která je skvělá pro vaše zdraví. Po té příjemné zastávce budete pokračovat do přírodních termálních lázní s horkými prameny, které se přirozeně vyskytují v krajině. Jezdí sem nejen turisté, ale i Thajci, kteří se sem přijíždějí koupat a věří, že je to prospěšné pro jejich zdraví, zejména pro pokožku. Po chutném thajském obědě v místní restauraci se dále vydáte k regionu s významným chrámem Wat Tham Sua (Tiger Cave Temple). Jedná se o jeden z nejznámějších klášterů v jižním Thajsku. Můžete se zde setkat s mnichy a vidět, jak žijí v krásném prostředí a přírodním klidu jeskyně. Pokud se na to budete cítit, můžete se vydat nahoru po 1237 schodech a dostat se až na vrchol tohoto chrámu. Za odměnu vás ohromí dech beroucí panoramatický výhled. Pohled je přes svěží les, vápencové hory a nádherné moře. Ti méně aktivní se mohou dívat na putování rodiny opic dole u chrámu. Odtud vás odvezeme zpět do vašeho hotelu na Krabi. Během tohoto výletu si opravdu užijete mnoho zábavy a ještě dlouho budete na tento den vzpomínat.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet5 064 Kč4 752 Kč3 840 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 782 Kč1 920 KčSt6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.