Flight of the Gibbon Chiang Mai

Chiang Mai
Flight of the Gibbon Chiang Mai
Odjezd: 6:45 & 12:15 & 13:30Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 7-9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: Jednoduchý oběd nebo večeře ve vesnici V ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd nebo večeřeInformace: Vezměte si pohodlné oblečení a pevné boty, případně něco na převlečení. Tento výlet není vhodný pro děti menší 100 cm. Maximální hmotnost je povolena 130 Kg.

Výlet do Flight of the Gibbon vám nabídne vzrušující příležitost vystoupat do korun deštného pralesa přes 1500 let starého. Unikátní systém vám umožní vidět život v džungli z pohledu dříve vyhrazeného jen pro vybrané skupiny výzkumníků. Park je provázán mnoha platformami, lany, stezek a mostů v korunách pralesa. Vystoupáte přes deštný prales a zažijete nejdelší zipline na světě delší jak 5 km. Pro milovníky přírody není nic podobného a více vzrušujícího, jak prozkoumat tropický deštný prales. Nedotčená vesnice Mae Kampong se nachází pouhých 45 minut jihovýchodně od Chiang Mai na hranici Národního parku Jae Son. Prales Climax prales zahrnuje širokou škálu rostlin, živočichů a ptáků. Na začátku budete seznámeni s tím, jak používat lanový systém a jak se máte správně klouzat mezi korunami stromů. Zkušení průvodci vás stále doprovázejí. První platformy začínají na okraj údolí a s hřebenem klesají strmě dolů. Dále zažijete dech beroucí adrenalinovou jízdu 130 metrů přes údolí a 60 metrů nad zemí. Budete překovávat spoustu mostů, platforem a několikrát se slaňovat. Celá trasa je navržena tak, aby bylo snadné pro všechny návštěvníky případně sestoupit kdykoliv podél sjezdové sítě. Budete mít i čas na lenošení a relaxaci na několika speciálních místech podél trasy a sdílet můžete si sdělovat své zážitky. Součástí výletu je také 1 hodinová procházka ke krásnému vodopádu a do Mae Kampong, jedné z nejkrásnějších vesnic na severu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 870 Kč2 296 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.