Golden Triangle a Chiang Saen

Chiang Rai
Golden Triangle a Chiang Saen
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 4,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit francouzského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Díky této exkurzi budete mít možnost prozkoumat „Zlatý trojúhelník“, který byl kdysi centrem pro obchodování s opiem. Setkávají se zde hranice Myanmaru, Thajska a Laosu. Následovat bude hodinová projížďku lodí po mohutné řece Mekong. Pokračovat budete minibusem do Chiang Saen, malá křižovatka města na břehu řeky Mekong. Poté navštívíte muzeum Chiang Saen, které prezentuje pozoruhodnou sbírku dávných Buddhů a starožitností. Příjemnou procházku se dostanete k nedalekému chrámu Wat Chedi Luang, který se vyznačuje chedí v klasickém Chiang Saen nebo Lanna stylu. Dále navštívíte Wat Pa Sak, kde je možné vidět ruiny sedmi monumentů. Výlet končí návštěvou Wat Phra Thaat Jom Kitti, který se nachází na kopci. Pokud je jasno, je odtud krásný výhled na Chiang Rai a řeku.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.