Golden Triangle a Hill Tribe Villages

Chiang Rai
Golden Triangle a Hill Tribe Villages
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 4,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit francouzského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Díky této exkurzi budete mít možnost prozkoumat „Zlatý trojúhelník“, který byl kdysi centrem pro obchodování s opiem. Setkávají se zde hranice Myanmaru, Thajska a Laosu. Odtud se provezete hodinovou projížďkou na lodi směrem k Chiang Saen. Pokračovat budete minibusem, asi hodinu cesty, přes krásnou malebnou krajinou a navštívit Baan Kyiv Karn, vesnice White Hmong, která se nachází na kopci. Poté se vrátíte do Zlatého trojúhelníků na horskou vyhlídku na Wat Phra Thaat Phu Kao. Zde výlet končí a následuje transfer domů.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.