Hmong Doi Pui Village & Doi Suthep Temple

Chiang Mai
Hmong Doi Pui Village & Doi Suthep Temple
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 4,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Během tohoto výletu navštívíte Wat Phra That Doi Suthep, který je zastrčený v horách v nadmořské výšce 1.056 m. Dostat se do chrámu samo o sobě vyžaduje vyšplhat po Naga schodišti cca 300 schodů. Klášter byl postaven králem Gue-Na v roce 1383 a v jeho středu stojí velká Chedi (pagoda), která obsahuje ostatky Buddhy. Poté budete pokračovat do Hmong vesnice v Doi Pui. Lidé ve kmenu se živý prodejem ručně vyráběných výrobků a textilem se zdobenými ornamenty.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.