Hmong Nong Hoi Village & Queen Sirikit botanická zahrada

Chiang Mai
Hmong Nong Hoi Village & Queen Sirikit botanická zahrada
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 4,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Scénickou jízdou po klikatých horských silnicích se dostanete do kmenové vesnice Hmong Nong Hoi Royal Project. Leží asi 1200 metrů nad mořem, s průměrnou teplotou 20,6 stupňů. Budete mít možnost pozorovat experimentální pěstování bylin. Ovocné stromy pěstované v této oblasti jsou Japonská meruňka, broskve, švestky, avokádo, jahody, hrozny, mučenky a káva. Také uvidíte lékařské ošetření s bylinnými rostlinami, jak se zde vyšívá a vyrábí zemědělské nástroje a likéry z kukuřice. Na zpáteční cestě do Chiang Mai navštívíte Queen Sirikit Botanic Garden a orchidejovou farmu, o rozloze 560 akrů, která byla založena v roce 1992 s cílem shromáždit, zachovat a posílit studium a výzkum thajských rostlin a bylin. K vidění je více jak 700 druhů rostlin, které zde převážně pěstují thajští domorodci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.