Kajak & Cyklistický výlet

Chiang Mai
Kajak & Cyklistický výlet
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 9,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Instruktor vám ukáže jak bezpečně ovládat kajak. Kajak je bezpečný a nepotopitelný.

Během tohoto výletu budete aktivní a zažijete vzrušující den na kajaku spojený s cyklistikou v okolí národního parku Sri Lanna National Park, který se nachází jen hodinu jízdy autem od Chiang Mai. Nejprve pojedete na kolech 15 km po krásných venkovských silnicích, kde vás v pozadí budou doprovázet bambusové a kapradinové háje, ovocné sady a rýžová pole. Poté přesednete do kajaku na jezeře Mae Ngud. Následuje lahodný Lanna oběd podávaný v exotickém bambusovém plovoucím raftovém domě na jezeře. Odpoledne můžete strávit pádlováním a výlety kolem jezera, plaváním nebo jednoduše si najdete klidné pobřeží místo pro opalování. Tento výlet je vhodný pro rodiny s dětmi od 7 let věku. Zpět ve svém hotelu v Chiang Mai budete po 17:00 hod.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.