Kajaking v Thalen & Jízda na slonech

Krabi
Kajaking v Thalen & Jízda na slonech
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Krabi/Ao NangDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Pondělí, středa, sobotaStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát. Na sebe si vezměte pohodlné a lehké oblečení. Program dne se může v závislosti na počasí změnit.

Vyzvedneme vás v hotelu a vezmeme do přístavu Talene, kde budete absolvovat výcvik na kajaku. Začnete pádlovat přes kanál dlouhý asi 500 stop, což bude vynikající příležitost pro zkoumání okolní krásné přírody. Během plavby uvidíte různá zvířata jako jsou opice, orli, ještěrky apod. Po plavbě se vrátíte na molo na lahodný oběd v místní restauraci. Odtud bude následovat odjezd do sloního tábora, kde si užijete 1 hodinu túru na zádech slona, který bude chodit exotickou přírodou. Za odměnu ho nakrmíte banány. Budete mít i volný čas na koupání a relaxaci v přírodním říčním parku. Do vašeho hotelu na Krabi se vrátíte kolem 17:00 hod.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-6 048 Kč3 168 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.