Kantoke večeře

Chiang Mai
Kantoke večeře
Odjezd: 19:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 2,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, tradiční večeře ve stylu Kantoke

Old Chiang Mai Cultural Center bylo založena před více než 25 let, aby zachovalo a podporovalo historii a kulturu starověkého severního království Lan Na a jeho královskou tradici, tanec a hudbu. Na typickou Kantonskou večeři vás vezmeme přimo z vašeho hotelu. Ochutnáte zde jedinečné potraviny a užijete si lidové umění místních obyvatel z údolí a kmenů. Sedět budete na pohodlných polštářích na zemi, kde vám bude podávána tradiční severská kuchyně. Při a po jídle budete sledovat velkolepé představení tradičních thajských tanců v podání severní renomované skupinky krásných tanečnic. Po večeři si také můžete udělat procházku kolem divadla, kde se konají skutečné lidové tance a hudba v podání Akha, Hmong, Yao, Lahu a Lisu chlapců a děvčat, kteří žijí a pracují v kulturním centru. Kantoke večeře ve starém kulturním středisku je krásný zážitek na Chiang Mai, který si maximálně užijete a pořídíte si zde i zajímavé fotografie.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.