Kayaking v Talabeng & Bubu Mangroves

Koh Lanta
Kayaking v Talabeng & Bubu Mangroves
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh LantaDélka výletu: 6 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transferInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Jízda na kajaku je jedním z nejpříjemnějších sportů na ostrově Koh Lanta, který si během své dovolené můžete dopřát. Můžete se těšit na mnoho krásných pobřeží s vodními kanály, které se klikatí přes mangrovové lesy, známé jako Thon Sai, které se táhnou podél východního pobřeží Koh Lanta asi 30 Km. Zelenající se mangrovové lesy, které zde rostou, vytváří zajímavou krajinu ve spojení zelených stromů a tyrkysového moře. Kajakem prozkoumáte maličké ostrůvky s vápencovými útesy, které jsou vysoké až sto metrů. Také budete objevovat velké a malé jeskyně, kolem kterých i ve kterých budete nadšeně pádlovat. Tato oblast je známá jako Talabeng. Příroda zde poskytuje vynikající cestu po vodě přes deštný prales. Uvidíte zde i různé menší savce, jako jsou opice a veverky. Také je zde pěkná různorodá sbírka ptáků a některé druhy ryb, které lze nalézt pouze v tomto konkrétním mangrovovém lese. Během tohoto výletu nasajete tolik energie z přírody, že se vám nebude chtít ani zpět do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 296 Kč553 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.