Koh Ngai, Koh Mook, Koh Kradan & Koh Chuak na rychlo člunu

Koh Lanta
Koh Ngai, Koh Mook, Koh Kradan & Koh Chuak na rychlo člunu
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh LantaDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně (listopad – prosinec)Strava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, thajský oběd + voda + ovoce, potápěčské brýle a maskaInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Ostrovy Trang jsou největší tajemství Thajska ležící jižně od ostrova Koh Lanta. Toto trendové souostroví nabízí klidné a nedotčené ostrovy a krásné korálové útesy. Vzhledem k tomu, že ostrovy Trang jsou ještě stále „mimo vyšlapané cesty“, garantujeme nezapomenutelný den, který strávíte obklopeni nádherně svěží přírodou. Během výletu si užijete nekonečně šnorchlování a chutné jídlo k obědu. Poplujete na bezpečné palubě dobře vybavené a prostorné rychlo lodi s velkou terasou. Poplujete na ostrov Koh Mook, který se nachází deset mil jihovýchodně od Lanta Yai a leží v provincii Trang. Koh Mook nabízí mohutné vápencové ostrovy se strmými skálami a úžasné pláže. Přijedete-li ze severu, tak se ostrov zdá zpočátku nepřístupný, ale loď se dostane blíže vchodu do jeskyně, kde uvidíte, že to jde. Budete plavat ve vodě cca 100 yarů přes tuto dlouhou jeskyni dokud se nedostanete k opravdu úžasnému otvoru na druhé straně s dokonalou pláží, která si zde jen tak polehává uprostřed ostrova – Emerald Cave! Další ostrov na programu je Koh Kradan. Tento ostrov je široce známý pro každoroční „Trang svatbu pod vodou“ v nedotčené přírodě.

Při odlivu klesne oceán pod částí korálových útesů, které si pak můžete krásně prohlédnout i bez šnorchlování. Ale jen s brýlemi a šnorchlem opravdu pochopíte, proč se zde konají obřady pod vodou. Útes je opravdu úžasný stejně tak jako i tisíce dalších. Thajský oběd se podává na dalším ostrově Koh Ngai, což je oblast považovaná za nejrušnější ostrov, který je pod ochranou Koh Lanta Marine Park. Tento trojúhelníkový ostrov s práškovým bílým pískem a tyrkysovou vodou je ideální pro opalování, koupání a šnorchlování. Po obědě, budete mít spoustu volného času na pláži a k prozkoumání tohoto ostrova. Poslední zastávka tohoto dne bude u ostrova Koh Chuak, jde o vápencový ostrov, který je domovem netopýrů, ale také i mnoha ryb a nádherných korálů. Mělká plošina okolní části ostrova přitahuje četné druhy ryb a slouží i pro božské šnorchlování. Při soumraku se začnete vracet zpět na ostrov Koh Lanta a do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 642 Kč691 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.