Kolem Koh Samui na lodi

Koh Samui
Kolem Koh Samui na lodi
Odjezd: 8:00 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 8,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně mimo čtvrtekStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd a nealkoholické nápojeInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet.

Díky tomuto celodennímu výletu poznáte krásné pláže ostrova Koh Samui úplně jinak. Během plavby lodí kolem ostrova budete míjet některé z nejkrásnějších pláží a zátok ostrova Koh Samui a uvidíte: Big Buddha Bay, Choengmon Bay, Chaweng Bay, Lamai Bay, Hua Thanon Bay, Laem Set, Na Koh Tan. Také si vychutnáte BBQ oběd formou bufetu a poté budete relaxovat na pláži nebo šnorchlovat kolem korálového útesu. Asi ve 14: 30 hod. budete pokračovat lodí kolem ostrovů, kde vesničané sklízejí slavná ptačí hnízda. Plavba končí ve městě Nathon (hlavní město Koh Samui), kde na vás bude čekat minivan a společným transferem vás s ostatními turisty rozveze do hotelů.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 032 Kč4 032 KčPo, Čt2
Skupinový výlet-2 400 Kč2 726 Kčdenně mino Ćt2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.