Krokodýlí farma

Bangkok
Krokodýlí farma
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transferInformace: V ceně jsou sedadla kategorie S, pro VIP sedadla je nutné předem požádat za příplatek

Navštívíte největší světovou krokodýlí farmu, která byla založena už v roce 1950. Samutprakarn krokodýlí farma a ZOO se zaměřuje na vzdělávání, zachování, výzkumu a ochranu volně žijících živočichů, především krokodýlů. Zažijte zde i vzrušující „krokodýlí show“, kde na vlastní oči uvidíte neuvěřitelné a dech beroucí kousky s krokodýli. Publikum je dokonce vyzváno k účasti. Nezapomeňte si fotoaparát, protože zde pořídíte neopakovatelné záběry. Zde budete tváří v tvář s mnoha exotickými zvířaty.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 467 Kč1 315 Kč91 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.