Kulturní Show v Sampran Riverside (Rose Garden)

Bangkok
Kulturní Show v Sampran Riverside (Rose Garden)
Odjezd: 13:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Vezmeme vás na neobyčejné kulturní tradiční thajské představení, které se nachází pouhých 32 km od Bangkoku. V malebném Sampran Riverside (bývalá Rose Garden). Jde o krásné místo s krásně upravenými zahradami o rozloze 75 akrů tropických květin a trávníků, kde je i malé jezírko. Jde o příjemné místo ideální pro rodinný piknik či procházku. Kulturní představení začíná každé odpoledne, kdy shlédnete thajský lidový tanec, ukázky řemeslných dovedností, thajský box a boje s mečem. Během show uvidíte také vystoupení tradičních obřadů a skvělou sloní přehlídku. Nakoupit si zde můžete i nějaké suvenýry v obchůdcích, mnoho z nich je řemeslně vyrobených. Po představení následuje transfer do vašeho hotelu v Bangkoku.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet3 012 Kč1 678 Kč1 200 Kčdenně1
Skupinový výlet---
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.